[Release] MuOnline for mobile

Шантава история. Стига ми, че я играя в нас остава да почна да я играя и на телефона ;) Иначе 10/10
 
гадното е че е локална ако можете да играя в моя сървър напрао лудница
 
ее супер яко ще е да играеш от телефона ама моя не може и нз как е :;:)
ако някои има $ да дари :d
 
Все още я няма за iPhone ;( но ми съобщиха че я правят.играта ще се играе с Wi-Fi и ще можеш да си добавяш сървъри ще е като на компа :p с нетърпение я чакам.
 
ооо инсталирах я , имам някъв меч с fire дмг и 20 % критикал на + 1 (rock) и сам 15 левел... да но може маи да се играе само с бк
 
мойта Н95 има wi-fi така че чакам с нетърпение
 
Ili as nemoa q Instal(neq razbiram) ili nemi vari na tela taq igra pak e Sonny Ericsson K800i aaa taka nemoje !!!!
 
ili as nemoa q instal(neq razbiram) ili nemi vari na tela taq igra pak e sonny ericsson k800i aaa taka nemoje !!!!

И аз имам същтия телефон и ми тръгна играта ::):
 
Тръгна перфектно (K810i и Nokia E71) ;]
 
Само контролите са кофти иначе тръгва и на 6280 ;)
 
тръгва и на 3110 Classic,3120 Classic и 6300 за други нокий незнам но сиг ще си бачка нормално :)
 
еи climber4o от каде мога да взема като твоя сайт ? плс кажи
 
да и аз мисля да я изчакам за онлайн щото съм с Н96 няма смисал да си я качвал локал
 
Все още я няма за iPhone ;( но ми съобщиха че я правят.играта ще се играе с Wi-Fi и ще можеш да си добавяш сървъри ще е като на компа :p с нетърпение я чакам.

Аз на iPhoneto на баткоми я играх ..
 
на ГсМ ми не Тръга :mad::mad::mad::mad:::mad::::mad::::mad::::mad::::mad::::mad::::mad::::mad::::mad:::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb: