[Release] MuOnline Client 97d Classic Compatible with DarksTeam 97d99i+

i want files for this server can anyone help me ?
 
Last edited:
Hola, aquí está mi cliente clásico 97d con máscaras originales, sin mierdas personalizadas. Espero que sea útil.
Aquí hay algunas fotos.




NUEVO ENLACE: DESCARGAR

Créditos:
WebZen
Desconectar
albertinho(mucha edición...)
una pregunnta estos files o en tu server yo busco files 97d tambien
 
I don't know what kind of tests you did when you uploaded this client, but it doesn't work correctly,also tested on a Windows 7 virtual machine, the same problem
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    520.3 KB · Views: 9
  • Untitled.png
    Untitled.png
    1.3 MB · Views: 9
Last edited:
I don't know what kind of tests you did when you uploaded this client, but it doesn't work correctly,also tested on a Windows 7 virtual machine, the same problem
vezi in prima pagina main atasat
 
vezi in prima pagina main atasat
Stai că nam înțeles de ce nu ai corectat în topicul creat de tine,dacă clientul nu merge corect ? Dacă acel Main.exe este unu simplu fără custom nu mă ajută,am văzut în clientul urcat de tine are custom,eram curios cum merge dar dă eroare
 
unde ai vazut tu
Stai că nam înțeles de ce nu ai corectat în topicul creat de tine,dacă clientul nu merge corect ? Dacă acel Main.exe este unu simplu fără custom nu mă ajută,am văzut în clientul urcat de tine are custom,eram curios cum merge dar dă eroare
"am văzut în clientul urcat de tine are custom" unde ai vazut tu? este un main clasic,simplu, de la MBT modificat de mine
intradevar, am pus pus prima data pe cel de la zerg, dar nu mi`a placut
 
Last edited:
unde ai vazut tu

"am văzut în clientul urcat de tine are custom" unde ai vazut tu? este un main clasic,simplu, de la MBT modificat de mine
intradevar, am pus pus prima data pe cel de la zerg, dar nu mi`a placut
Păi nu înțeleg dacă nu merge de ce îl mai ți public?