[Release] MuOnline Banners

и кво от тва че е от виста нали е станало яко пък за 5 мин ко искаш

Сигурно и с Paint си го рязал.. Качеството..:x
 
сигурно и с paint си го рязал.. качеството..:x

кое с паинт бе умнико ко искаш? да се мазниш на снг ли е ...
 
Last edited:
koe s paint be umniko ... Ko iskash ? Da sa majesh na sng li e ...
Pp posle sh editna komentarite preeba se kirilizatora


1. не познавам кой е този.
2. защо да ми се мазни ?
 
Сигурно и с Paint си го рязал.. Качеството..:x
А банера ти на подписа да не мислиш че прилича на нещо бе комплексиран келеш?:x
 
А банера ти на подписа да не мислиш че прилича на нещо бе комплексиран келеш?:x

Като гледам и твоя е много хубав. На лилавото със /синъо/.. И научете значението на думата "комплекс", не се изказвай неподготвен пумия грозна? Ясно?

koe s paint be umniko ... ko iskash ? da sa majesh na snG li e ...
PP posle sh editna komentarite preeba se kirilizatora

Да искам нещо? Не.
Да се мазня на sNG? Лъжеш се нещо. Мазнят се само пу... като тебе.

И не ти знам акъла, ама бъркаш значението на думата "форум", хм? Всеки си има мнение и аз изказвам моето. Винаги си стоя зад думите. Това че тебе не те удотволерява си е лично твой проблем, ок?
 
Last edited:
искаш ли да му напрая такъф че като го видиш да си делнеш рега от яд ??? комплексар.
 
Last edited:
ej iskash li da mu napraq takaf che da si delnesh rega tuka ot qd ??? Kompleksar. Sry sng ama prozvicha che ne ti haresva
pp posle sh opraq komentarite

да ме е яд, заради банер? хаха, я се спри, че ставаш много жалък. по твойта свирка, я ходи гледай банерите на хора, които се занимават само с ps и се самоубий от яд?!

мерси за смеха, който правиш. ^^
 
като гледам и твоя е много хубав. на лилавото със /синъо/.. и научете значението на думата "комплекс", не се изказвай неподготвен пумия грозна? ясно?



да искам нещо? не.
да се мазня на sng? лъжеш се нещо. мазнят се само пу... като тебе.

и не ти знам акъла, ама бъркаш значението на думата "форум", хм? всеки си има мнение и аз изказвам моето. винаги си стоя зад думите. това че тебе не те удотволерява си е лично твой проблем, ок?

да спреш да спамиш нема е лошо а?
 
да ме е яд, заради банер? хаха, я се спри, че ставаш много жалък. по твойта свирка, я ходи гледай банерите на хора, които се занимават само с ps и се самоубий от яд?!

мерси за смеха, който правиш. ^^

абе пич неси интересен чули и трябва се научис да примаш че има и по добри от теб
 

абе пич неси интересен чули и трябва се научис да примаш че има и по добри от теб

къде видя да съм казал, че съм "най-добрия"?

повече мой пост в темата няма да има.. плюйте..
изказах си мойта гледна точка..

успех.
 
къде видя да съм казал, че съм "най-добрия"?

повече мой пост в темата няма да има.. плюйте..
изказах си мойта гледна точка..

успех.

да благодарим ти че оспами темата ...
 
като гледам и твоя е много хубав. на лилавото със /синъо/.. и научете значението на думата "комплекс", не се изказвай неподготвен пумия грозна? ясно?



да искам нещо? не.
да се мазня на sng? лъжеш се нещо. мазнят се само пу... като тебе.

и не ти знам акъла, ама бъркаш значението на думата "форум", хм? всеки си има мнение и аз изказвам моето. винаги си стоя зад думите. това че тебе не те удотволерява си е лично твой проблем, ок?
покажи ми каде изглежда все едно е рязано с пейнт? айде де и думата комплексар сигурно ти я знаеш най-добре ко значи :)
 
ej iskash li da mu napraq takaf che da si delnesh rega tuka ot qd ??? Kompleksar. Sry sng ama prozvicha che ne ti haresva
pp posle sh opraq komentarite

и да не ми харесва какъв е проблема ?
 
и да не ми харесва какъв е проблема ?
ем кат не ти харесва не ти харесва тук си исказваш мнение а не да се праиш на разбиращ това ме ядосва ... ей такиа кат ония дет нямат мнение...комплексари и сякви
 
обърнахте го на спор отново .... а банерите са добри :)
10/10 дарки
 
Ето още малко..

810 × 160 пиксела
banner1ae4.png


810 × 160 пиксела
banner2sv9.png


810 × 160 пиксела
banner3qq5.png


810 × 160 пиксела
banner4rh7.png


810 × 160 пиксела
banner5fm1.png