MuOnline на български език

Firs7BlooD

New Member
Joined
Jun 21, 2009
Messages
198
Reaction score
30
Преди време , дочух за MuOnline на български език ... ако някой има повече информация , може ли да ми каже дали това е вярно и ако е вярно има ли такива сървъри в момента ?
 
Преди време си играех да я превеждам. Проблема беше, че на някои потребители им изкарва всичко на китайски.
 
Преди време си играех да я превеждам. Проблема беше, че на някои потребители им изкарва всичко на китайски.

Явно, е програмирано да не се превежда на чужди езици (nqh)
 
Ми незнам аз преди 2 години някаде играех такъф сървър :) сичко беше на български но не помна кой беше.
 
Може да е на български но да е с латински букви демек Kak si zdravei :Д
 
Може да е на български но да е с латински букви демек Kak si zdravei :Д

Демек говориш глупости...
Имаше такъв патч, всичко беше на кирилица, но някой хора не бяха сетнали в Widnows-a главен език Български и се срещаха проблеми. Патча не е лош, но лично на мен ми беше по-приятно да видя "Luck" от колкото "Успех" и т.н.

Ако решиш да превеждаш отваряш Text.bmd и почваш :) GL
 
Преди на Анхимилатора сървъра беше преведен изцяло на български.
 
Преди на Анхимилатора сървъра беше преведен изцяло на български.

да и имаше един патч :) на FLAMING PHOENIX ли ко не пишеше името а пишеше AnHiMiLaToR's boots :D или нещо такова :)
 
Предпоследните 2 мнения са вярни - играх си да превеждам 97 версия и бях пуснал сървър за кратко :)
 
аз някога бях превел част от escape-а, когато беше s3ep1, но просто е прекалено голяма занимавка
 
то да го преведеш не е зор, ами да оправиш main.exe да не показва йероглифи вместо кирилица.
 
то да го преведеш не е зор, ами да оправиш main.exe да не показва йероглифи вместо кирилица.

Абе много не ги разбирам тея работи, но все пак смятам, че си е доста зор от гледна точка на времето което ще отнеме.
 
Абе много не ги разбирам тея работи, но все пак смятам, че си е доста зор от гледна точка на времето което ще отнеме.

За време незнам обаче ще е яко ако е на Бългаски !!!
 
  • Like
Reactions: Damian and caRameL