[AD] MuMan1a 97d99i Exp: Max Drop: Max

Той Bupyc някъде беше написал че понякога съжелява че не си оставил дупка ^^
 
Поне като ще крадеш имена на сървъри недеи кради и сайтове...не знам кфи права имаш на тоя сайт...
All Rights Reserved by Ca4yYy :no:
 
Еее много ясно че има права сменил е няколко картинки (chuckle) (тука май ще пишете докат не си смени името :D ) (y)
 
За сега 2ма са ми платили за свалянето на сървъра, 1ния от които е от форума, а другият е играч в сървъра ти ^^
Обеждавах клиентите и реших да не го направя ако до седмица смениш web-а :)
DeaL or ReaL ?
 
За сега 2ма са ми платили за свалянето на сървъра, 1ния от които е от форума, а другият е играч в сървъра ти ^^
Обеждавах клиентите и реших да не го направя ако до седмица смениш web-а
deal or real ?
тфа ми хареса :d
 
За сега 2ма са ми платили за свалянето на сървъра, 1ния от които е от форума, а другият е играч в сървъра ти ^^
Обеждавах клиентите и реших да не го направя ако до седмица смениш web-а
DeaL or ReaL ?
тва ми хапеса :D ReaL RespecT
 
Вярно, че и аз в предишното сайтче копирах 2-3 неща, но се поправих и това беше само в сайта а тук името на сървъра и сайта са All Copy :chuckle:
И като гледам то има максимум 10 човека в игра а 18 GameMaster's... И нещо се получава леко разминаване...
 

Attachments

  • 11111.JPG
    11111.JPG
    165.9 KB · Views: 59
Аз лично не мисля че трябва да се копира така..... името Mu Man1a говори за сървър който повечето от нас съм сигурен че играеха и не мисля че трябва да се копира и то на сървър който има макс 15 users online.... + това Mu Man1a още съществува!
Това е последното ми мнение по темата..... btw дайте да направим едно Zhyper Mu съгласни ли сте ? :D (joke) поне не пишете че сървъра е от Габрово....хората ще мислят че габровците не можем да си измислим някое просто име на което да кръстим сървъра си.Нямам нищо против тебе момче но няма да успееш да вземеш играчите на man1a щото 100 % съм сигурен че това ти е целта!

Като говорим за предложението което са направили на ReaL .... мисля че много хора ще сме съгласни за това.
 
Хах както гледам вече са му хакнали сайта :D
MuWeb database loading failed! Error #118
 
MuWeb database loading failed! Error #118
11:25 pm
 
хахахаха :Д един ми викаше искаш ли и ти да пуснеш ман1а... вика че главния ми е дал разрешение да ползвам името... аз си имам сървър и не искам да го сменя :)
 
а на мен един ми каза искаш ли да прегазиш някой с колата няма да влезеш в затвора ?, но още се чудя?
 
хахахаха :Д един ми викаше искаш ли и ти да пуснеш ман1а... вика че главния ми е дал разрешение да ползвам името... аз си имам сървър и не искам да го сменя :)

Мисля че главния на мания няма да се занимава с втори сървър ;) и ако пуска също така ще си намери 10000 по хубав хост от нашите ^^
 
аз вече 1 път написах от къде идва мания ? така че и дума да не става за главен ? друг хост и прочие сървъра не е собственност на 1 човек.. просто 1 го поддържа примерно
 
аз вече 1 път написах от къде идва мания ? така че и дума да не става за главен ? друг хост и прочие сървъра не е собственност на 1 човек.. просто 1 го поддържа примерно

не тоя просто ми каза че ми е позволил да му ползвам името не нищо друго а за хост знам че ще може да намери по хубав... и аз знам каде се хоства ман1а...
 
не тоя просто ми каза че ми е позволил да му ползвам името не нищо друго а за хост знам че ще може да намери по хубав... и аз знам каде се хоства ман1а...

MU Mania се хоства в гр. София жк. Студентски Град бизнес център Мания. От един от най-добрите Интернет доставчици за София MegaLan дори бих могъл да кажа не само за София... А за името незнам дали екипат на MU Mania би се сагласил да им ползват името първо те имат една от най-добрите зали с това име сърварите са им с това име и мисля, че се пак си им е запазена марка. А ако решат да си пуснат още един сървър на MU много се самнявам да тръгнат да се обръщат към някой с Home PC.

P.S Малко реклама се получи, но... ;)
 
Last edited:
Абе няма вече какво да се говори.. момчето е толкова просто и комплексирано ,че няма на къде повече.
1. eretic не поглежда сървъра си ,защото има далче по големи задължения.
2. eretic е толкова зрял човек ,че ако някой лапенце на 13 ~ 18 год. го пита дали може да ползва името , може само псувня да получи...
3. MuMan1a бяха най-добрите, но след това като смениха версията от 350 online players спаднаха на 100.. но както и да е.. може да се локва темата :wave:
 
Хмм, добри пари. :}
Благодаря, че смени името, само и домейна да изтриеш и ти пожелавам успех със сървъра! ;]




||Nothing Personal||
 
ReaL какво те бъркаше че ползваме този уеб да не е твой случайно ?
 
Permission For Web by LiskO!MuMan1a All Rights Reserved by Ca4yYy ^^