[AD] MuEscom S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

muescom

New Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
100
Reaction score
4
Information:
- Server Name: .:: MuEscom MuOnline ::.
- Version: Season 3 Episode 1
- Server is from: Bulgaria
- Experience: 999 999x
- Item drop: 99%
- Bless Bug : ON
- Monster HP: 100%
- Points per level: 5/7
- Maximum Points: 32767
- Reset: From the site , Not deleted items and spells of inventory
- Reset cost: 0 mil.
- Max level: 400
- Level for reset : 400
- Points per Reset : 0
- Maximum resets: NO limit
- PK Clear: From the site, worth 10 mil. Zen for a murder

Opportunities for success
Item +10 success: 100%
Item +11 success: 95%
Item +12 success: 90%
Item +13 success: 85%
Скоро е рестартиран.
Сайт : http://muescom.com/
Изтегли Играта : http://muescom.com/index.php?op=Downloads
 
Last edited:
случайно видях нещо
38 Vitе 222 [0] Blade Knight Lorencia
39 MgHunterz 400 [0] Magic Gladiator Lorencia
40 DoKToPa празно място [] <= няма ресове даже и 0 няма Dark Wizard Lorencia
 
Между другото само на мен ли показва че е Offline (nqh)
ах ах ах блокнали са ми ip-to o_O
 
eXTenTioN , не ти е блок ип-то .. спх просто саита и ти неможеш да го отфориш !
 
Отвориш се пише не отфоиш!! ...
 
тва лаино пишливо наречено "Wh1tePedal" може само да краде да прецаква и друго нищо неможе!
 
Last edited:
Serino не се прави на голям , ко крадеш имената на muescom ??? само това можеш нали , нищо др ти ако можеше щеше да си измислиш име ;) ^^ и от кои сам крадял или прецаквал ?? можешли да ми кажиш ?? или ти си наи голямия прецаквател и крадец ? ^^
 
О боже всеки ден едно и също се повтаря оправи кредитите не го ли запомнихте бе.И не копирай също се повтаря всеки ден ако трябва си го запишете на една бележка и да стой пред компютъра ви.Както каза sNG кредити.
 
Serino не се прави на голям , ко крадеш имената на muescom ??? само това можеш нали , нищо др ти ако можеше щеше да си измислиш име ;) ^^ и от кои сам крадял или прецаквал ?? можешли да ми кажиш ?? или ти си наи голямия прецаквател и крадец ? ^^

SeRino няма смисал да си губиш времето с серино :) и това име си го е измислил тои аз знам от самия него 4е тои си го е измислел заради нета си :) Защото се казва ЕСКОМ и тои от там както и моя е ЕСКОМ :) (dance)
 
благодаря NeoGame , аз искам да пусна hard.muescom.com но то има и нз вече какфо да направя :S
 
SeRino ще махнешли поне името че искам да пускам хард.муеском.ком , да не се караме и да правим спам в темите !!
 
само 1 въпрос : Кой кой копира? :D:
 
серино копира моето име аз си го бях взел от интернета преди 4 години можете да попитате които искате !
 
питаите DarkMaster тои ми правече преди сервер даже това си го спомням мн добре и ме питаше името на сервера аз казвах MuEscom ! ако мислите че ви лажа можете да проверите !