[AD] MuEscom Easy[97d+99i,Exp: 9999x, Drops: 99%]

LilPubzy

New Member
Joined
Jul 16, 2009
Messages
281
Reaction score
38
http://muescom.zapto.org/
MuEscom
• Exp: 9999x
• Drop: 99%
• Version: 97d+99i+POST

Events
• BloodCastle
• DevilSquare

• More Info
• Reset Level: 300
• Max Level: 350
• Max Resets: 999
• Points Per Level: 5/7
• Points Per Reset: 700
• Reset System: Bonus Points(2000)


За повече информация, моля пишете в темата или във форума на сайта!​
 
Last edited:
казваите защо давате ниски оценки да го оправям поне :)
 
той е копирал името ми от skypa едно има на сървър няма да копира (xaxa)
 
Man1aK като незнаеш не говори много ;) И кажете какво не харесвате,за да се оправи
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
значи ... мисля че отценките които дадохте отгоре не са хич справедиливи!
това че мразите серино и т.н не трявбва да влияе на отценката ви ;) сървърът е горе доло добре само по сайта може още да се поработи ;) моята отценка е 7/10 но пак човекат е вложил труд в това :)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
значи ... мисля че отценките които дадохте отгоре не са хич справедиливи!
това че мразите серино и т.н не трявбва да влияе на отценката ви ;) сървърът е горе доло добре само по сайта може още да се поработи ;) моята отценка е 7/10 но пак човекат е вложил труд в това :)

благодаря ето един човек които наистина си казва думата сигурен сам на маниак му харесва но просто ме мрази :)
 
  • Like
Reactions: eXTenTioN
fc8198f665d9cd52.jpg


ко е тва бе (rofl) (rofl)
 
еми това е гет крдитс ама трябва просто трябва да опраят езиковете на ос-а :) за да излезе както трябва
 
благодаря ето един човек които наистина си казва думата сигурен сам на маниак му харесва но просто ме мрази :)

какво викаше ? че не си насерино ?
 
бе имена крадат колкото щеш и моито даже го има ... случаино го видях ония ден в xtreme... и на емералд го има... почти всякакви видове тва че си е избрал това не значи че е копирал и т.н а м/у другото и много спамят тес админи на тоя сървър спам прес 10 мин в скайп ма ги блокнах сички (dqvol)
 
ReSpEc7 пуснал съм 1 спам и ко голямо чудо...И мога да ти кажа,че до спама ми е PES 2010 и исках него да пусна ама цъкнах "СПАМА".. :) И неща с никой да влизам в спор,а и LilPubzy е SeRino
 
Last edited:
ахахаха кое да ми харесва е ? уеба дето го използват 365198751 човека ? имам тикове от тоя уеб вече
 
ахахаха кое да ми харесва е ? уеба дето го използват 365198751 човека ? имам тикове от тоя уеб вече

като не ти харесва качи някои друг ве този е наи защитеня затова го ползвам зложа някои друг после сам хакнат и са подиграваш ооо ти го спираш постоянно и го рескаш ем ето ся няма го рес ма с тоя саит оставам!
 
оставаш ти .. до няколко седмици няма да го има [както стана с всичките ти други сървари]
 
хакнаха ги какво стана недеи са праиш че не знаиш