[Release] MuCore Web 1.0.6

Използвам FlareMU Template и искам да попитам защо не ми излизат кодовете са сигурност при регистрация просто не излизат снимките с кодовете който трябва да се въведат с другите темплейти всички е наред само този ми прави проблем ?
 
Инсталирах го всичко си е Ок, обаче е на версия 97д+99и и като някои се регистрира там след това като се опита да влезе в клиента му пише No Charger Info, АКо някои знае как да помогне да пише :)
 
This is stable file ever than other free 1.0.8 release.
i suggest that would be better if you stick this thread.

Thank You
 
Проблем след инсталиране на сайта

Някой може ли да ми обясни защо след като инсталирам уеб платформата не ми работи коректно логин часта т.е. регистрирам си акаунт и след като реша да влезна с него ми изписва:

"User ID or Password you entered is incorrect.

Log In System is case sensitive and further log in attempts failure will result to inability to log in to the website for 15 minutes.

You have used 2 out of 5 login attempts. In case you used the allowable 5 login attempts and still unable to provide correct information, Log In Protection will disable the log in for 15 Minutes."


100% съм сигурен, че всичко работи защото пробвах с MuWeb_0.8 и нямаше подобен проблем.

Благодаря предварително!