[Release] MuCore Templates

What is the password of this template.?.


What About This Web Password ---->
template1l.png

yeah


PASSWORD FOR THIS TEMPLATE PLEASE ,, :(
 
in template/images/images-header/bg-header.psd :D only is for invisible MU ONLINE SEASON 6, no is for edit text..
 

Случайно някой да му има на този темплейт Фуутера без надписите на тях ???
И ако някой знае каде и какво да напиша в индекса за да мога да си сложа картинка или линк в дясно в черното квадратче много ще се радвам.
 
Абе интересно ми е защо всички почнахте с MuCore преди 1 година обаче всички викате егаси "боклука" е ?
 
Стига ползва google translate (xaxa)

@Elven , ти си пълен олигофрен какво се подиграваш на човека поне се мъче да напише нещо на български заради @parsy ако не разбира от английски да му е в помощ , а ти се правиш на интересен , какво е виновен човека че GOOGLE го превежда така ?
 
  • Like
Reactions: vankata222
Стига ползва google translate (xaxa)

Не мисля че някога бих казал това , но ми дигна нервите. НА М*Й*АТИ В П*Т*ТА , как може си толкова зле бе ? Мани другото че си нямаш работа и висиш по цел ден в тоя форум , а и даваш някакви супер тъпи измислени мнения. Човека се опитва да помогне нещо , а ти го изкарваш смешен.
 
Аз с фуутера се оправих, но идея си нямам как да сложа нещо в черното квадратче в дясно ????
 
Не мисля че някога бих казал това , но ми дигна нервите. НА М*Й*АТИ В П*Т*ТА , как може си толкова зле бе ? Мани другото че си нямаш работа и висиш по цел ден в тоя форум , а и даваш някакви супер тъпи измислени мнения. Човека се опитва да помогне нещо , а ти го изкарваш смешен.

Абе тапак ... Него изкарвам смешен, надали ще качите такива templates които той ги е качил. И мен неме дразни ,че ползва translate. Се пак той не е българин..
 
Направо ме изнерви вече , като няма какво да кажеж замалчи , а ти се правиш на много интересен и какво мислиш че ще спечелиш с това ли ?
Пълен КУХАР !
 
Абе тапак ... Него изкарвам смешен, надали ще качите такива templates които той ги е качил. И мен неме дразни ,че ползва translate. Се пак той не е българин..

Тапак си ти. Научи се да пишеш !
 
Абе тапак ... Него изкарвам смешен, надали ще качите такива templates които той ги е качил. И мен неме дразни ,че ползва translate. Се пак той не е българин..

Целия форум те плюва по- добре си замълчи , че си смешен.