[AD] MuBg Hell Season 6 Exp: 6666x Drop: 80%

Какво стана с новите итеми в WebShop-а ?
 
Под оригинални да разбирам ли, че работят всички евенти който в ENC и SCF файловете не работят ? както и chaos machine няма рейтове ? И Визуланите бъгове от SCF Файловете ?
 
Под оригинални да разбирам ли, че работят всички евенти който в ENC и SCF файловете не работят ? както и chaos machine няма рейтове ? И Визуланите бъгове от SCF Файловете ?

Кои Евенти визираш ?

Има рейтове за Чаос машината.

И незнам за какви визуални бъгове говориш ?
 
parsy не ги слушай тия сървъра е супер ;) новия template ми харесва продължавай само така
може да има тук там някой друг бъг но и в WebZen има
 
Last edited:
Rage Fighter-a има визуални бъгове с крилата като влезне в BC и мине вратата имаше и още записвах си ги и направо изтрих всички сезон 6 файлове, всичките са на Titans ... Но твойте ще влезна да ги видя
 
Accounts : 9887

Characters : 337

Какво ще рече това.... ? :D
 
серверчето е добро но защо сеедмастера е бъгнат и неможе да се отваря???Ако може да го фикс
 
Accounts : 9887

Characters : 337

Какво ще рече това.... ? :D

Това ще рече , че при рестарта не сме трили акаунтите !!!

Моля ако някой намери бъгове да докладва , за да можем да ги отстраним :)
 
Едва ли има бъгове ;)
Ти си точен :p
 
Сървъра е супер 10/10 ! относно темплейта на сайта вие ли сте го правили или го има в нета или е закупен?
 
Сървъра е супер 10/10 ! относно темплейта на сайта вие ли сте го правили или го има в нета или е закупен?
има го в нета даже и тука го има
 
parsy братле има 1 проблем който може да откаже голям брой от играчите ти. Лично аз несъм влизал в сървъра, но ми казаха че и при теб го има. Намери ли са начин да правят итеми +15 F.O. Ако се интересуваш и искаш помощ ми драсни ЛС. Иначе успех :)
 
Last edited:
някой може ли да ми даде линк към темплейта?мерси предварително :)
 
parsy братле има 1 проблем който може да откаже голям брой от играчите ти. Лично аз несъм влизал в сървъра, но ми казаха че и при теб го има. Намери ли са начин да правят итеми +15 F.O. Ако се интересуваш и искаш помощ ми драсни ЛС. Иначе успех :)

Ами неазнам за какво говориш , но приципно си има Алхимист при които си въртиш....
 
Looking for GM's for our Ultimate Server !!!