[AD] MuBG - [EXP] 1000x | [DROPS] 99% [Ver] 97d+ New items

Сайта е добър откъм функционалност ,но честно казано дизайна не ми допада.
Също така да те питам можеш ли с тази система да направиш куест ,който ще изисква да убиеш определени гадове и т.н. ?
 
Сайта е добър откъм функционалност ,но честно казано дизайна не ми допада.
Също така да те питам можеш ли с тази система да направиш куест ,който ще изисква да убиеш определени гадове и т.н. ?

забрави
 
Overlucked ми го предложи това.. и на другия ден newguy разбрах, че го е почнал :D:
 
Сайта е добър откъм функционалност ,но честно казано дизайна не ми допада.
Също така да те питам можеш ли с тази система да направиш куест ,който ще изисква да убиеш определени гадове и т.н. ?
Не. За момента е само предмети но може да добавя рестарти левъли и не знам какво още.

Чудя се дали с тези процедури не е възможно да се направи и с гадинки.
 
Last edited:
Не. За момента е само предмети но може да добавя рестарти левъли и не знам какво още.

Чудя се дали с тези процедури не е възможно да се направи и с гадинки.

Кое по-точно ще ти определя колко гадини си убил? Аз не виждам някъде в датабазата да са записват, освен ако някой не са хване и да направи гс-то да записва в датабазата, от всеки вид животни всеки колко е убил :D
 
Кое по-точно ще ти определя колко гадини си убил? Аз не виждам някъде в датабазата да са записват, освен ако някой не са хване и да направи гс-то да записва в датабазата, от всеки вид животни всеки колко е убил :D

И лога му да става по 500 гигабайта на ден при 10 на линия ?
 
Много по-малко ще е. Процедурата която проверява колко потребителя са на линия? Защо да не е възможно сигурно има начин как да се направи. Не е задължително на всеки потребител да прави нов запис а в полето Character да има още 1 binnary поле което да отчита на всяка гадинка различен код. То все едно да кажем същото за предметите. 300 предмета са и всеки може да ги има. Лога не е голям. Лога може и да се трие а за записите в ДБ няма да са толкова много.
 
И лога му да става по 500 гигабайта на ден при 10 на линия ?

кой говори за логове? казах да му записва в датабазата..
 
нещо немога да го сваля не ми отваря линковете за даунлоад
 
Много благодаря оправих ги.