[AD] MuBattleZone 97d99i Exp: 80x Drop: 50%

Goofy

Active Member
Joined
Jul 16, 2013
Messages
102
Reaction score
30
hard.jpg

Любимият ни сървър ще бъде рестартиран в Събота [09.01.2016].

Повече информация: ТУК!


Промени след рестарта на сървъра:
*Exp е на 80x (събота и неделя 100x)
*Max Reset е 16 (Всяка неделя в 22:00 ще се дигат ресовете автоматично с 2 реса)
*Lucky Jewel event. Всеки ден от 19:00 до 19:10 ще имате 5% повече късмет с Jewel-и като Soul и Life.
*Още промени който не са споменати тук но скоро ще бъдат написани
АФК Системата е махната.


Характеристики/Basic information
Experience: 80x (weekend 100x)
Drop rate: 50%
Max level: 350
Max reset: X (Every sunday at 22:00 max res will rise with +2 resets)
Reset level 1 ~ 3 Reset: 330 level
Reset level 4 ~ 6 Reset: 340 level
Reset level 7 ~ 86 Reset: 350 level
Keep stats: No
Reset points: BK - 460 ME - 500 SM - 560 MG - 580
Reset Zen: 5mil x Reset Number

ЦЯЛОСТНА ИНФОРМАЦИЯ/FULL INFO
 
Last edited:
Your Mubz, because some GM as garbag,players have left.
Good game and setting, but it's a pity.
 
Accounts.jpg

150 акаунта 3 дни преди старта! Ще бъде готин сезон :)
 
Започваме в ПЕТЪК , заповядайте!
 
Кое по-точно започвате в петък???

От самият старт поне 5 човека ще започнат с аднати крила (те ще седят в сташа поне 3 дена, докато НОРМАЛНИТЕ играчи си искарат 2ри левел и ще си ги сложат) и аднати рингове и пенданти, които ще носят от 50-ти левел - 0 реса

До 10-тия ден ще има човек със аднат сет от бокс+3. Предишния сезон имаше играч на име Pro, който му адваха сетове през 1 седмица.

Админа Impartial е буквално съсед на Цецо (Собственика на Mu Battlezone), който не спира да си адва каквото поиска + че гледа статсовете на играчите, което просто убива ВСИЧКО!

Та кое започвате неможах да разбера??
 
  • Like
Reactions: ludlud
Кое по-точно започвате в петък???

От самият старт поне 5 човека ще започнат с аднати крила (те ще седят в сташа поне 3 дена, докато НОРМАЛНИТЕ играчи си искарат 2ри левел и ще си ги сложат) и аднати рингове и пенданти, които ще носят от 50-ти левел - 0 реса

До 10-тия ден ще има човек със аднат сет от бокс+3. Предишния сезон имаше играч на име Pro, който му адваха сетове през 1 седмица.

Админа Impartial е буквално съсед на Цецо (Собственика на Mu Battlezone), който не спира да си адва каквото поиска + че гледа статсовете на играчите, което просто убива ВСИЧКО!

Та кое започвате неможах да разбера??

По голяма тъпотия неможахте ли да измислите ?
И не съм сасед на Собственика..
Даже не играя в сървъра
 
Тия може да ги говориш на някое лапе Димитрие. Кое са глупости ?
Питам те админа на Mu Battlezone адва ли итеми за пари? Да или не?
Миналия сезон неспряхте да гледате статс през панелите.
Искам отговор на въпроса ми: Защо Rage сървъра за 2 дена от 180 онлайн стана на 50. Ти неможе да спреш да се адваш, мойто момче, а пък ще ми говориш че са глупости това което пиша.
 
  • Like
Reactions: ludlud
410 акаунта нещо да не сте се объркали? То няма толкова играчи събрани заедно от всички сървъри ...
 
  • Like
Reactions: pargata
Виж как млъкват "Админите" на бтз като ги попиташ дали Цецо(Главния) адва за пари. Точно тоя смехар Митко (Impartial) ми е обеснявал: Аве братле как да откаже да адва, нали сървъра трябва да живее от нещо.
 
Виж как млъкват "Админите" на бтз като ги попиташ дали Цецо(Главния) адва за пари. Точно тоя смехар Митко (Impartial) ми е обеснявал: Аве братле как да откаже да адва, нали сървъра трябва да живее от нещо.

Пари за хляб няма. Трябва да се живее все пак :D
 
Виж как млъкват "Админите" на бтз като ги попиташ дали Цецо(Главния) адва за пари. Точно тоя смехар Митко (Impartial) ми е обеснявал: Аве братле как да откаже да адва, нали сървъра трябва да живее от нещо.

Аз като ми кажат някои от моите хора да играя батълзон и ми става смешно... Не знам дали има някой който да не знае, че се праскат от адване и изобщо като цяло не може да се играе нормално в техните сървъри... Ще се съберат пак хора за старта и на 2рия месец максимум вече няма да има хора, както става винаги... 0 fairplay, няма как просто...
 
Всички се надяваме да няма адднати. В rage нямаше , дано и тук да е така.А дано да си е взел поука Цецо.Колкото до Митко , Impartial , не е никакъв съсед на Цецо , не знам дали гледа статсове , но е пич. Силно се надявам , а и Цецо лично ми обеща , че този сезон няма да има глупости. Сървъра си заслужава , играл съм го и с аднати и без , все едно. Аз лично ще го пробвам , имам някаква надежда след Rage , че Цецо си е взел поука.Във всички сървъри се адва , тук това просто е станало някакво извинение на слабаците , че падат. Аз никога до сега не съм се адвал , нито съм получавал нещо на готово в MuBz и винаги много ги бия. И аднати и не аднати - се едно,когато знаеш как да играеш не ти пречат някакви мързеливи ламери , каквито са хората , които се адват.И все пак , дано ги няма този сезон , защото заради тях хората спират да играят и няма кой да бия.

PS: Rage умря защото не беше замислен добре. Повечето спряхме , защото след 2 месеца игра не бяхме минали дори и половината от вдигането. (За тези , които не знаят 1-350 = 350-400 като exp.)
 
Last edited:
Не искам да прозвучи, като че ли защитавам някого, даже напротив аз винаги се стремя да съм обективен и да казвам това което мисля, дори да не се хареса с риск да стана неприятен, но като човек, който малко се е занимавал със сървър на му бих казал, че БЗ си е БЗ. Един от стабилните български сървъри за всички времена. Сървъри излизат и залязват, играят се и не се играят, но БЗ го има нали така?

Сега някои ми твърдят... "ама то в Бз се адвало, ама сега виж нашия сървър ще убие рибата и т.н"

Ама докажете го! Изкрайте 10 години със сървъра, развийте го до такова ниво, че да няма фрапантни проблеми, защото за това се иска много време и тогава говорете.

По един или друг начин те са си запазили мястото е Му историята, така че няма никакво значение колко ще се играе днес или утре.

Да не говоря за това, колко сървъри са копирали от тях идеи за конфигурации, модули и т.н. Дори аз съм правил от тяхната идея за акциона мой акцион, разбира се доста по-развит с друга концепция, но идеята си ми е от тях, както и маркет с визията на тяхната история. Така че, за мен те са източник на идеи, това е най-малкото.

Аз не играя му, и честно казано никога не бих играл. Това, че се адва или не ако е начин на оцеляване.. повярвайте ми значи е правилно, защото когато фактите говорят боговете мълчат.

Бз си е Бз
 
Не искам да прозвучи, като че ли защитавам някого, даже напротив аз винаги се стремя да съм обективен и да казвам това което мисля, дори да не се хареса с риск да стана неприятен, но като човек, който малко се е занимавал със сървър на му бих казал, че БЗ си е БЗ. Един от стабилните български сървъри за всички времена. Сървъри излизат и залязват, играят се и не се играят, но БЗ го има нали така?

Сега някои ми твърдят... "ама то в Бз се адвало, ама сега виж нашия сървър ще убие рибата и т.н"

Ама докажете го! Изкрайте 10 години със сървъра, развийте го до такова ниво, че да няма фрапантни проблеми, защото за това се иска много време и тогава говорете.

По един или друг начин те са си запазили мястото е Му историята, така че няма никакво значение колко ще се играе днес или утре.

Да не говоря за това, колко сървъри са копирали от тях идеи за конфигурации, модули и т.н. Дори аз съм правил от тяхната идея за акциона мой акцион, разбира се доста по-развит с друга концепция, но идеята си ми е от тях, както и маркет с визията на тяхната история. Така че, за мен те са източник на идеи, това е най-малкото.

Аз не играя му, и честно казано никога не бих играл. Това, че се адва или не ако е начин на оцеляване.. повярвайте ми значи е правилно, защото когато фактите говорят боговете мълчат.

Бз си е Бз

Аз само не знам ти като не играеш какво мнение може да имаш като цяло за Му? Копирай си идеи от тях, и си кротувай. Един сървър няма ли fairplay не е никакъв сървър, а боза! Колкото и да е добър откъм конфигураций (между другото има много други добре направени и измислени бг сървъри от бтз, просто не са толкова известни и нямат много хора), като се адват итеми/гледат се точки и прочие, няма как да стане... Ти се блъскаш да изкараш някакви свестни крила и сет, и накрая идва някакъв където никога преди това не е стъпвал на инвазия със "честно събрания си сет" и те разбива... Ако играеше му, щеше да знаеш за какво ти говоря... Сега няма смисъл да спорим, то е като да спориш за кой футболен отбор е най-добър, а ти никога да не си гледал футбол или да не знаеш кой е Марадона...
 
Аз само не знам ти като не играеш какво мнение може да имаш като цяло за Му? Копирай си идеи от тях, и си кротувай. Един сървър няма ли fairplay не е никакъв сървър, а боза! Колкото и да е добър откъм конфигураций (между другото има много други добре направени и измислени бг сървъри от бтз, просто не са толкова известни и нямат много хора), като се адват итеми/гледат се точки и прочие, няма как да стане... Ти се блъскаш да изкараш някакви свестни крила и сет, и накрая идва някакъв където никога преди това не е стъпвал на инвазия със "честно събрания си сет" и те разбива... Ако играеше му, щеше да знаеш за какво ти говоря... Сега няма смисъл да спорим, то е като да спориш за кой футболен отбор е най-добър, а ти никога да не си гледал футбол или да не знаеш кой е Марадона...

Мен пък ми е 10 пъти по-кеф да ги бия тия дето не са идвали по инвазии - другите са ми приятели. И по принцип тия неща се събират за кеф и като цяло се играе за кеф , а не по задължение , както го изкарваш ти.Да не излезе грешно и аз съм на твоето мнение , но не ми е такъв проблем просто.
 
Аз си дадох мнението като човек, който е имал сървър с това започнах, а не като играч. Такива афк игри няма как да ме заинтригуват, никаква умисъл няма в тази игра, няма логика, циклиш, храниш другите и тва е. Аз обичам да си използвам главата и ръцете, а не пепелника да слагам на мишката за да върши моята работа... Но да не е съвсем офтопик ето, че ти сам каза.. "между другото има много други добре направени и измислени бг сървъри от бтз, просто не са толкова известни и нямат много хора " ,

А защо не са известни? Да станат известни и да имат хора... виждаш ли пак си идваме на думата, че всичко се постига с време, труд, пари, нерви, желание и късмет не на последно място. Със сигурност нещо от тези неща им липсва, така, че щом не се играят тези с "хубавите" конфигурации не ми ги хвали.

За мен хубавите конфигурации са успешните конфигурации. Щом събират хора значи са упешни. Просто е!

А сега си представи какво би било да няма БЗ, ей сега да изчезне, сигурен съм че на много хора ще им липсва и ще говорят за него, както и сега ми говорите за някакви сървърчета перди 12 години, дето сте играли като деца.

Пс Как да ти го обясня по лесно от "Продаването на предмети е начин за оцеляване и щом сървъра го има и се играе, значи работи"

Една стратегия за оцеляване в тези бурни времена има винаги лоша и добра страна. В случая лошата е че има мърморещи, а добрата е че съвръра съществува, което оправдава средствата.

Ама да бе забравих че играчите на Му не мислят логично....
 
Last edited:
Само не мога да разбера от къде се взеха всички тези 759 акаунта?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dota-sdso
Поредния сезон в който половината играчи си разцъкват с хаковете ! Няма ли вече да сложите читава защита ?
 
Само не мога да разбера от къде се взеха всички тези 759 акаунта?

Предполагам, че като казваш Playring имаш в предвид сървъра преди 6 години, защото ако е за последната версия ще вземеш да ме накараш да го пусна пак :)