[AD] MuArmy 98z Exp: 80x Drop: 40%

Пич ако някой реши да те Флуудне повярвай ми ще те Флуудне има десетки програми който предлагат услугата а цялото знание което се изисква за това е да ти напишат ИП Адреса.
По темата сървъра изглежда доста добре, ако имаш доста потребители нищо чудно и аз да го цъкна малко, не съм играл Му от доста време но ще вляза да го разгледам ;):
Успех.
 
Браво , Дечи послушал си ни за точките. Ще пробвам сървъра ти , но незнайно защо има само 30 акаунта досега , това не е добре ;/
 
Last edited:
Пич ако някой реши да те Флуудне повярвай ми ще те Флуудне има десетки програми който предлагат услугата а цялото знание което се изисква за това е да ти напишат ИП Адреса.
По темата сървъра изглежда доста добре, ако имаш доста потребители нищо чудно и аз да го цъкна малко, не съм играл Му от доста време но ще вляза да го разгледам ;):
Успех.

Точно от тия ламерски стресери се е защитил ,дето струват по 10$ там ... иначе ако е някоя по-сериозна атака ще падне ,няма как.
 
10$? То има цифра безплатни ботове за жалост..
 
80 реса са много за начало иначе ти желая успех :)
 
Ресетите ще се спират по етапно. Първата пауза ще е на 10 реса.
ty.
 
Сървърчето е добро! Никакъв лаг и е замислено добре. ;) 10/10
 
Проблем с флууда няма за сега. Стария ни приятел Minchew отново пи една студена вода :D
 
Не виждам причина защо този сървър не е 100+ онлайн. На истина си заслужава , жалко , че в момента нямам време за МУ. УСПЕХ!
Кофти е , че няма парти бонус и също така има само събрани спотове.
 
Last edited:
Не си гледал достатъчно. Има и много пръснати спотове.
Благодаря за оценката иначе.
 
Благодарение на огромния интерес към темата и към сървъра продължаваме да се борим с проблемите. Напомням - сървъра е нов, изисква време и тестове за да се оправи всичко. Никой не е започнал с перфектен сървър. Все пак успяхме да оправим повечето от нещата които не ни харесваха нито на нас, нито на вас.
Въпреки всичко обаче интереса към сървъра спадна в последната седмица поради 3 причини - все още имаше хакерчета, имаме проблем с отварянето на dll-то и смяната на ип-то която отказа близо 50% от играчите. Първото е оправено. По второто работя, за да може да има максимално удобно решение на проблема за всеки един играч. За целта преинсталирах 4 windows-a на личния си компютър в рамките на 3-4 дни. Проблема със смяна на ип-та в мрежата на булсатком ще бъде решен в неделя, когато ще ми пуснат интернета от новия доставчик.
Или ще пуснем хубав сървър или няма да сме онлайн - средно положение няма. Мисля че се вижда края на нашите и ваши проблеми с играта. Ще направим всичко необходимо за да се играе с кеф в сървъра. Поздрави :)