MU X - The legend of dragon

омг 1гб видео за тва подобие на игра (rofl)
 
Леле с 9zen мн по яки версии прават отколкото с К2 Network
 
да ве ти виждаш ли какво пишеш 1гб видео карта... :)
(fubar)Аве ти луд ли си 1гб видео карта аз с 320 мб играя WоW и не ми сече грам и сам с 1 гб рам и 7-чка пък ти викаш че можело 1 гб видео това просто е невазможно ... !
 
(fubar)Аве ти луд ли си 1гб видео карта аз с 320 мб играя WоW и не ми сече грам и сам с 1 гб рам и 7-чка пък ти викаш че можело 1 гб видео това просто е невазможно ... !

стари рани ти отвории
 
малко прилича на WoW

А "WoW" от къде мислиш е тръгнала ? както и останалите от рода . . .
Хората които играят WoW, Кавал, Декарон и тнт. и обиждат МуОнлайн, се едно обиждат баща им :D (xaxa)
 
играта за сега може само в корея да се разцъква такаче не я очаквайте скоро тоест в близките 1,2,3 години :D
 
играта за сега може само в корея да се разцъква такаче не я очаквайте скоро тоест в близките 1,2,3 години :D

Споко, Русия вече 100% работи по въпроса :D
 
абе докато стигне в български раце :) ще почакаме :D
 
абе докато стигне в български раце :) ще почакаме :D

Те са добри хора братушките, 1-во гепят яко, после споделят да се покажат :)
 
А "WoW" от къде мислиш е тръгнала ? както и останалите от рода . . .
Хората които играят WoW, Кавал, Декарон и тнт. и обиждат МуОнлайн, се едно обиждат баща им :D (xaxa)

ИЗЦЕПИ СЕ С АДСКАТА ПРОСТОТИЯ!
 
ИЗЦЕПИ СЕ С АДСКАТА ПРОСТОТИЯ!

Не има нещо правилно в това което той казва. Хората са изкали да създадът игра, която да не е съвсем изостала като MU. Хубавото е че по- лоша е невъзможно да направят :p
 
ИЗЦЕПИ СЕ С АДСКАТА ПРОСТОТИЯ!

Ам от къде са тръгнали бе "г-н Адската Простотия" ?
Като си толкова умен защо пишеш, порицателен коментар без основание и въз основа на какво е критиката ?

Защото "не съм сигурен" но всичко тръгва от Диабло, малко след това излиза и МуОнлайн ! ! ! МуОнлайн е доста преди 2000-та година, а WoW от кога е, я ми кажи на какъв принцип са кабал, лол, декарон и тнт ? Не са ли ММОРПГ ? А кои са едни от 1-вите игри ?

Спокойно, не се притеснявай, никой не е казал, че като си модератор трябва коментарите ти да имат симиал ! ! !
 
Ам от къде са тръгнали бе "г-н Адската Простотия" ?
Като си толкова умен защо пишеш, порицателен коментар без основание и въз основа на какво е критиката ?

Защото "не съм сигурен" но всичко тръгва от Диабло, малко след това излиза и МуОнлайн ! ! ! МуОнлайн е доста преди 2000-та година, а WoW от кога е, я ми кажи на какъв принцип са кабал, лол, декарон и тнт ? Не са ли ММОРПГ ? А кои са едни от 1-вите игри ?

Спокойно, не се притеснявай, никой не е казал, че като си модератор трябва коментарите ти да имат симиал ! ! !

Отново ти казвам, ИЗЦЕПИ СЕ! Щом Diablo I е преди mu, това значи ли, че са копирали от него? Айде стига с варварските глупости!
 
Хаха, спорите.. и говорите тъпотии..
Вземете прочетете, кога е излезнало първото MMO , кога Diablo I и Mu Online.
 
Хаха, спорите.. и говорите тъпотии..
Вземете прочетете, кога е излезнало първото MMO , кога Diablo I и Mu Online.

Аз не казах ли това, че говори глупости? А аз дадох пример с Diablo I, защото просто той го спомена..
 
Ооо със нетърпение чакам да излезе български сървър, направо ще е лудница. Надявам са корейците да споделят със нас (nqh) Абе щом играта е готова сигорно максимум до 1 година ще се появи във България (xaxa)
 
С нетърпения се очаква игрицата.. ама май ще си останем с очакването.. :(