[AD] Mu Playring 0.99b+ Exp: 500x Drop: 80%

Мене лично ме радва!Влезнах и видях сървъра
Website:10/10
Server: 10/10
 
Trying to copy man1a ? Get real... it's impossible...

Btw : the server is offline..
 
Сипаха му ... Кракнаха го няколко пъти и пича се отказа (може би). На въпросите ми в скайп ще го пуска ли не отговаря или минава отпочиващ ... Ето ви новия качествен Плейринг - http://muplayring.net/
Exp : 100x
Drop: 70%
Ver : 99b+
Site: http://muplayring.net/
ResetLVL: 350
Reset Zen: *10 mil for restart (1 res= 10mln ; 2 res=20mln & etc.)
Keep stats: No (450/500 pts for res)
Keep Inventory : Yes
Keep Skills Slot : Yes
 
ето на това вече може да кажа че е като почти релниа плеаринг ще го истегля да го пробвам ;)
 
Крадете имена, крадете ....

абе пич плеаринг не е онлайн от доста време на това не се нарича крадене ако питаш мен.савсем нормално е а и сървъра така като гледам е доста добър мога да кажа само евала отново е успех!
 
В този сървър (или поне със същото име) съм играл преди може би 3 години когато беше на 99b и бях добър и беше доста интересно.

В момента не ми отваря сайта и не мога да дам мнение за сървъра.
 
В този сървър (или поне със същото име) съм играл преди може би 3 години когато беше на 99b и бях добър и беше доста интересно.

В момента не ми отваря сайта и не мога да дам мнение за сървъра.

Точно така беше много добър сървър ама го спряха преди години.Нз дали си спомняш но по едно време го бяха спрели за 1 месец(тва преди 3 год някаде) и му смениха собствениците и от тогава го прецакаха.Издържа 1 месец и го спряха!Сайта беше mu.playring.net!!
Спомням си още и статистиките му ::):
Exp: 200x
Lvlres: 400
Drop: 80%
Reset stats(resets x 300 точки)
от 100 до 200 човека имаше он!
 
Да, такива бяха статистиките и сайта .... Това ми беше второто MU (даже може да се каже първото, защото на първото гледах все едно брат ми на 8 да играе WOW ... и дигам BK на Vitality :D). Беше си добро сървърче....Хубави спомени имам от него ... (как "клошарих" в Kalima за Excellent Dark Master сет :D)