[AD] Mu-Platinum Season 4.5 Exp: 9999x Drop: 99%

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
Link: http://mu-platinum.com
Exp:9999x
Drop: 99%
Version: Season 4 + Custom
Bless Bug: Online
Max reset: Unlimited
Reset Points: Keep
Reset Level: 400Lvl


User Commands:
/pkclear
/move
/addstr
/addagi
/addene
/addvit
/addcom
/serverinfo
/reset
/level
/sa

Season 4 News:
Wings 4 lvl- 100% work!
5 New set + 20 Custom SET!!! - 100% work
2 New maps - 100% work
5 New shilds - 100% work
15 New Weapons - 100% work
Mastering Skills- 100% work
Socket Option- 100% work
All Events - 100 % work
Boss in event - 50% work - Soon 100%



The server is online since January 3rd 20:00

Website in under construction!
 
Last edited:
инфото е написано ;) може да коментирате :)
 
Server: Fun Mu-Platinum
Version: Season 4.6
Experience: 9999x
Stats: Keep

Оправи го!
 
мноо гаден сайт браат
 
мноо гаден сайт браат

Ако го отваряш с IE много гадно изглежда.Виж под мозила по хубаво е (nod)
 
Взехте backgrounda айде майната му ама поне го опрейте... мн дървен стана ^^
btw еби го дето прайх няколко картинки и текстовете ама кредитите на Damian & ReaL... damnn ^^


И protected by copyscape може да го махнеш щото е смешно...
 
damian i real да ми пишат и ще сложа кредитите !!! ВЕРСИЯТА Е НАПЪЛНО CUSTOM от SCF не е realesnata набарах я в портогалски форум и вече е делната и всичко е на португалски скоро ще се преведе на английски, а felix с тоя web съм дето е качен тук защото не ми се занимава с друг, а и ме кефи .... и пак ако някой си иска кредитите да си пише, но ако това тях не ги интересува дали ще имат кредити какъв е смисъла ? ако някой иска да ми прави проблеми за версията, но си е пълен custom и сетовете ... не виждам какъв ви е проблема ?

Едит: опс видях коментара на дарка ;) дарк няма такива файлове :) от 4.5 минаха на сезон 5 ;) 4.5 ги има в нета от сигурно 4-5 месеца и сезон 5 от толкоз 4.6 е като custom на 4.5 ;)
 
написах season 4 + custom и вече има воте меню в Юзер панела за кредити! скоро ще има още новости най-много онлайн за сега 32
 
написах season 4 + custom и вече има воте меню в Юзер панела за кредити! скоро ще има още новости най-много онлайн за сега 32

Аве ти 4.5 и 4.6 знайш ли кво значат ве?4.6 е 4 сезон + работи от 5-ти а 4.5 е пълен сезон 4
 
damian i real да ми пишат и ще сложа кредитите !!! ВЕРСИЯТА Е НАПЪЛНО CUSTOM от SCF не е realesnata набарах я в портогалски форум и вече е делната и всичко е на португалски скоро ще се преведе на английски, а felix с тоя web съм дето е качен тук защото не ми се занимава с друг, а и ме кефи .... и пак ако някой си иска кредитите да си пише, но ако това тях не ги интересува дали ще имат кредити какъв е смисъла ? ако някой иска да ми прави проблеми за версията, но си е пълен custom и сетовете ... не виждам какъв ви е проблема ?

Хах. Въпросът е до респект. Web-ът е правен от тях ,съответно тяхните имена трябва да си стоят на мястото. Един вид, ако не бяха те , сега нямаше да ползваш този уеб. (както и много други)