Mu Online Battle Season 2 vs. Season 3

Season 2 or Season 3?

  • Season 2

    Votes: 16 36.4%
  • Season 3

    Votes: 28 63.6%

  • Total voters
    44

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
според вас коя версия ще е най-играна?
и защо?
 
Season 3. Защото е по-нова.
 
тук всеки изказва предпочитания към тази версия, която му харесва повече, а не - коя ще се хареса на всички. . в крайна сметка действаш по твоя преценка и радваш ::)
аз съм за s3, защото е по-нова - не трябва да тъпчеме на едно място (друг е въпроса, че S4, S5 и сичко, което ще последва, е по-скоро лигавщина, от колкото подобрение на играта - лично мнение).
 
и двете са хубави коят избереш :)
 
s3 ще бъде по играна според мен но аз лично предпочитам s2 нз просто ме кефи повече :)
 
s2 колкото по старо толкова по-малко бъгове има в него .. (chuckle)
 
Значи не зависи само от версията на сървъра зависи от самите му харектеристики защото 2-те версий са доста различни.Също интригата е много голяма например при с3 когато никои няма 3 лвл. крила и т.н няма какво да обеснявам така че Shaker не мога да ти отговоря коя ще бъде по играна след като не си дал харектеристики за игра.
 
1.02(Season 2) защото не натъпкана с толкова глупости както 1.04(Season 3)
 
Значи не зависи само от версията на сървъра зависи от самите му харектеристики защото 2-те версий са доста различни.Също интригата е много голяма например при с3 когато никои няма 3 лвл. крила и т.н няма какво да обеснявам така че Shaker не мога да ти отговоря коя ще бъде по играна след като не си дал харектеристики за игра.
Ще има 2 сървъра:
Fun
Hard