[AD] Mu GamezLan | 5x | 40% |

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690



Server Name: GamezLanMU Low
Server Version: 99.62T
Server Location: Bulgaria/Montana
Server UpTime: 24/7

Server Information:
Experience: 20x
Drop rate: 55%%
Max level: 400
Max reset: 10
Max stats: 32767
Max items: +13+16
Stat Points Per level: DK/DW/Elf - 5 MG - 7
Reset level: 350
Reset Zen: 30.000.000
Reset points: 500
ClearPK Zen: 3M * Kills
Guild create level: 100
Server events: BC/DS/CC/CS

Succes Rates:

Jewel Of Soul Succes Rate (No Luck): 50%
Jewel Of Soul Succes Rate (With Luck): 75%
Jewel Of Life Succes Rate: 60%

ChaosMachine Rates:
Item +10 Succes Rate (No Luck): 55%
Item +10 Succes Rate (With Luck): 75%
Item +11 Succes Rate (No Luck): 50%
Item +11 Succes Rate (With Luck): 70%
Item +12 Succes Rate (No Luck): 45%
Item +12 Succes Rate (With Luck): 65%
Item +13 Succes Rate (No Luck): 45%
Item +13 Succes Rate (With Luck): 60%

Vote For Us!
http://muonline.gamezlan.net
 
Last edited:
Сървър 10/10 Уеб 9.9/10 ! btw т'ва много ме кефи,когато го видя свеки път ти се смея svirki
правя безплатни свирки!
 
Като изключим бутионите, които изобщо не ми харесват и факта, че докато разглеждах сайта ме заболяха очите (от червеното) рескина е хубав.
=> обща оценка за сайта - 8/10.

За сървъра не мога да кажа нищо, защото не съм го играл, но версията 99.62t определено не е сред любимите ми ;)

Успех и дай боже повече такива сървъри, които не се правят за пари.
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Като изключим бутионите, които изобщо не ми харесват и факта, че докато разглеждах сайта ме заболяха очите (от червеното) рескина е хубав.
=> обща оценка за сайта - 8/10.

За сървъра не мога да кажа нищо, защото не съм го играл, но версията 99.62t определено не е сред любимите ми ;)

Успех и дай боже повече такива сървъри, които не се правят за пари.

(hug)
Ре-скина е за момента,докато не измислим с Photoshop-ера нещо по- добро ;)
 
nego li reklamirahte toq server veche poiche ot 2 puti??? A za servara moga da kaja che trqbva da ima nistina poiche takiva serveri v kadeto mojesh naistina mojesh dase zabavlqvash.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: eXSdlO
не знам за сървъра, но за сайта мога да дам мнение сложете някакъв друг цвят не само червено, защото доста накъртва и логото супер мн ми прилича на това на матрикс
 
не знам за сървъра, но за сайта мога да дам мнение сложете някакъв друг цвят не само червено, защото доста накъртва и логото супер мн ми прилича на това на матрикс

кое е на матрикс бе ???
 
nego li reklamirahte toq server veche poiche ot 2 puti??? A za servara moga da kaja che trqbva da ima nistina poiche takiva serveri v kadeto mojesh naistina mojesh dase zabavlqvash.

това е оригиналното лого на мю, бебчо :*
 
Точно пак тва лого не е оригиналното на му а правено от Haze и тука идеята е точно пък като на логото на матрикс рендера на Haze и некав абстракт върхо него и текст ...
 
  • Like
Reactions: AfterShock
точно пак тва лого не е оригиналното на му а правено от haze и тука идеята е точно пък като на логото на матрикс рендера на haze и некав абстракт върхо него и текст ...

защо тогава майн.екзе-то на глобалният сървър ползва същото лого, cамо че е обърнато на страни ? не го знам къф е тоя хазе-мазе и кво е направил...
Сравни 2-те логота:

mu-online-logo.jpg


logo.png
 
Last edited:
защо тогава майн.екзе-то на глобалният сървър ползва същото лого, cамо че е обърнато на страни ? не го знам къф е тоя хазе-мазе и кво е направил...
Сравни 2-те логота:

mu-online-logo.jpg


logo.png

Толква даже не може да забележиш разликата, че ъглите на долното са 'нарязани' по-добре не спори, а се информирай защото вмомента изглеждаш мн смешен в очите на хората които знаят за кво говоря не ме карай да ти търся линка за пакета на Haze в RZ ...