[AD] MU Dark Angels S1 Exp: 350x Drop: 60%

Айде момци до няколко часа и Fun сървъра е Online
 
Айде момци до няколко часа и Fun сървъра е Online

Ае чакаме го да него пуснете в 3 вечерта само :D
 
Не мисля че е нужно да давам някакви оценки 10/10 8/10 за мен тези оценки са някаква глупост затова предпочитам да кажа това което мисля.
Gaso,Achov виждам че имате още довършителни неща по сайта, но просто като предложение мисля да го кажа не че задалжително трябва да го направите.
Тази Лента която е за менюто според мен е по добре цялата да е тъмна ,това е просто мое предложение.Виждам че и лентата която е най-горе на самия сайт не е довършена идеята за нея е страхотна според мен.
Също така и самият модул който е за сваляне на клиента би стоял разширен по добре , но все пак това си е ваше решение.
Относно до версията :
Версията е уникална за мен, а относно Exp страхотен е за тази версия.
Пожелавам големи успехи на вас и на вашите сървъри.
 
Last edited:
сървъра може да е добър,но сайта е много разбъркан и неподреден !Иначе като идея и цветове,много ме кефи :) 10/10 Също и на фън сървъра трябва да се пооправи,но тва вие си го решавате как ще стои и така нататък :)
 
Last edited:
сървъра може да е добър,но сайта е много разбъркан и неподреден !Иначе като идея и цветове,много ме кефи :) 10/10 Също и на фън сървъра трябва да се пооправи,но тва вие си го решавате как ще стои и така нататък :)

По web-site, се работи 24/7... :) до няколко часа ще бъде update, и на мен не ми се нрави много подредбата в момента.
 
сървърите са просто страхотни !!! Успех !!
 
  • Like
Reactions: Achov
Изглежда готин сървъра ,пък и почва да се пълни.
Смятам да го пробвам ,въпреки че опита е малко нисък за мен .

Edit:Няма да играя сървъра,той няма грам защита .. половината играчи играят с хакове..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Achov
Изглежда готин сървъра ,пък и почва да се пълни.
Смятам да го пробвам ,въпреки че опита е малко нисък за мен .

Edit:Няма да играя сървъра,той няма грам защита .. половината играчи играят с хакове..

неми се вярва най - най ВСе пак Gassolincho го е правил и едвали не е сложил защита (wonder)(wonder)(wonder)(wonder)
 
Изглежда готин сървъра ,пък и почва да се пълни.
Смятам да го пробвам ,въпреки че опита е малко нисък за мен .

Edit:Няма да играя сървъра,той няма грам защита .. половината играчи играят с хакове..

Странни разбирания имаш ти..сървъра е онлайн от 5 дни, а максималното ниво до момента е 346...ако игрех с хак за 5 дена щях да съм поне 2 реса...
 
Странни разбирания имаш ти..сървъра е онлайн от 5 дни, а максималното ниво до момента е 346...ако игрех с хак за 5 дена щях да съм поне 2 реса...

Човек лично аз реших да тествам и видях ,че хаковете вървят..
Не намирам смисъл да играя в сървър ,в който поне 30 % ще играят с хакове ... Допада ми сървъра ,но ако се сложи хубава защита ще го играя..
 
Човек лично аз реших да тествам и видях ,че хаковете вървят..
Не намирам смисъл да играя в сървър ,в който поне 30 % ще играят с хакове ... Допада ми сървъра ,но ако се сложи хубава защита ще го играя..

Това, че хаковете вървят, не значи, че не се засичат и "терминират" (имам впредвид играчите) (nqh)
 
Докато не се сложи достатъчно злобна защита, която да реже хакерите- хакове ще има.
Това, че ще баннете 10% от хаковете в сървъра, не значи, че се справяте с проблема.
 
  • Like
Reactions: mi7aka2
Pentium IV - 2.0 GHz ou higher
Малка грешчица в download секцията.

btw Как се казва шрифта, който си използвал за offline изображението (
offline1.gif
)?