[Help] Monster.txt

IvoPinev

New Member
Joined
Feb 10, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Здравейте, някой може ли да ми направи монстер.тхт за сървър без ресове?
(sun)
 
Здравейте, някой може ли да ми направи монстер.тхт за сървър без ресове?
(sun)

Какъв сервер без ресове бе :D Версия нещо да кажеш..
 
Ма3x неможе ли да намери някой от тийм-а да им направи гадовете... (think)

Аз се надявам някой да ги има готови. Ако не намеря до 2 часа, ще почна сам да ги правя ... ама е поне 2 дни работа (nod)
 
Доколкото имам спомен единственият Български сървър без рестарти е бил Ма3х :) и се съмнявам някой да има готови :) а независимо колко време ще ти отнеме мисля, че за такава легента като Ма3х няма да е загубено напразно времето което ще правиш всичко :) и според мен по-добре се хвани ти и ги направи уникални а не някой да ти ги даде и да са като в повечето "хард" сървъри.
 
Доколкото имам спомен единственият Български сървър без рестарти е бил Ма3х :) и се съмнявам някой да има готови :) а независимо колко време ще ти отнеме мисля, че за такава легента като Ма3х няма да е загубено напразно времето което ще правиш всичко :) и според мен по-добре се хвани ти и ги направи уникални а не някой да ти ги даде и да са като в повечето "хард" сървъри.

Ами вече се заемам :)
 
Ами вече се заемам :)

Имам едни ама те са за 99.62Т едвали ще ти свършат работа все пак ако искаш пиши на лично :) btw чакам сървъра да ги искъртя вътре :D