[Help] Mobs

total4o

Active Member
Joined
Jul 23, 2009
Messages
218
Reaction score
25
Някой може ли да ми даде някви мобове за нормален сървър 300x?

Ще ви бъда много благодарен!
 
някой можеше до ся да ти помогне ако беше казал с каква версия си ....
 
97d-99i му е версията
 
Не че нещо, ама какъв е смисъла да хостваш сървър след като даже животните не можеш да си оправиш или те мързи...
 
  • Like
Reactions: Dea7h and crazyboy
Не че нещо, ама какъв е смисъла да хостваш сървър след като даже животните не можеш да си оправиш или те мързи...
наистина си помисли над този въпрос :) защото е много добър :D a отколкото за мелетата ако не можеш или те е мързел си изтегли един MonsterEditor и си ги направи по твой вкус защото така е най-добре и става супер лесно и бързо :):)
 
Last edited:
Aко си нямаш Editors ето един rarfiles в които има Editor-и за shops,mosnters,GameServer,Main и няколко други :)
DOX:Download
и късмет със сървъра :)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
извинявам се че го пиша отделно от другия пост не се усетих :S
 
Last edited:
Hi

Не че нещо, ама какъв е смисъла да хостваш сървър след като даже животните не можеш да си оправиш или те мързи...

и аз съм съгласен с това :) да кажем да е примерно над S4 там има много гадове за слагане но щом е 97д.. ти само тябва да хваниш цялата мап ако искаш да притупаш на бързо да сложиш някви монстери да не е като да няма и после няколко спота в главните градове като
lorencia,noria,davias,atlans,lt,lt7,stadium ако е хард сървара може да сложеш и в tarkan,icarus
 
Вижте момчета, не разибрам кой знае колко много от сървъри, искам просто да направя сървър добър за игра, но никой не иска да ми помогне, предложих на супер много хора да хоствам сървър и те да го направят, но никой не иска.

Ето това ми е машината, ако все пак някой иска да направим нещо добро
image.png