[Release] MightyWeb 0.1

ColdSoul

New Member
Joined
Nov 28, 2008
Messages
29
Reaction score
7
Здр 2 all,

Почиствайки си компютъра се натъкнах на един web, върху който работих неотдавна и реших да го споделя. Сега като го прегледах е доста зле написан, но за онова време не бях кой знае колко напред с материала.

Идеята на web-a е да не се инсталира нищо допълнително, да има приятен дизайн, лесно да се конфигурира, да работи с всички версии mu сървъри, да е бърз, функционален и сигурен. На този етап изредените неща не са особено покрити, но ако има интерес към сайтчето ще отделя време да го докарам до стабилна версия, отговаряща на посочените по-горе неща.

За да го подкарате е необходимо да настройте файла config.php. Сайта логва някой работи, за да имате достъп до логовете е необходимо да редактирате ip адресът в logs/.htacces с този, който искате да има достъп до логовете. За да ги прегжлеждате отивате на Object not found!
Има ротация на банери, която може да променяте през includes/ads.php

Ако имате някакви въпроси, идей, мнения и т.н пишете в темата.

Screen:
4856884F.jpg

Demo: Mighty Mu - Free Season III Dedicated Server
Download: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
Паролата на архива е mighty
Моля не правете mirror-и!


Enjoy~~ :)
 
Last edited:
4856884F.jpg



ето снимка на сайта, че тези демота след 1-2 месеца ги няма :D:
 
  • Like
Reactions: ColdSoul
Мисля че този Release и голяма грешка! По-добре да го има само 1 човек,защото сега всички ще започнат да го използват,а и се съмнявам че AirwaveS иска да всеки да има същият сайт/дизайн като неговия,след толкова много време.
 
  • Like
Reactions: Advanter
Би било добре ако маркета му работи :)
 
Мисля че този Release и голяма грешка! По-добре да го има само 1 човек,защото сега всички ще започнат да го използват,а и се съмнявам че AirwaveS иска да всеки да има същият сайт/дизайн като неговия,след толкова много време.

Не виждам каква е грешката? Какво лошо има и други да ползват сайтчето, имайки предвид, че дизайна може да се свали по всяко едно време.
~~ Sharing is carrying (heidy)


Би било добре ако маркета му работи :)
Ами market-а само бегло е започнат, има много работа по него. В някой друга версия може и да го code-на.
 
  • Like
Reactions: Aragorn
Колкото "Троя". (y)

Предполагам до този извод си стигнал като си извършил комплексните дейности от рода на "хвърляне на зарчета" или "гледане на карти." Трябва да те вземат в ГДБОП там тези методи са много разпространени. Дай да се спазарим да ударим и тотото, че явно си бая добър.
 
в сайта има грешки и излишни файлове който са от Dark Style Web 5.1.5
 
Предполагам до този извод си стигнал като си извършил комплексните дейности от рода на "хвърляне на зарчета" или "гледане на карти." Трябва да те вземат в ГДБОП там тези методи са много разпространени. Дай да се спазарим да ударим и тотото, че явно си бая добър.

Хаха, иначе пък си много забавен... 6+ (chuckle)
 
Предполагам до този извод си стигнал като си извършил комплексните дейности от рода на "хвърляне на зарчета" или "гледане на карти." Трябва да те вземат в ГДБОП там тези методи са много разпространени. Дай да се спазарим да ударим и тотото, че явно си бая добър.

Много си оригинален. Аз стигнах го този извод като видях каква е защитата и втория файл които отворих. Увери се в нещо тогава тръгвай с рогата напред.
 
С тези таблици идеята "да има приятен дизайн" е неосъществима...
 
Много си оригинален. Аз стигнах го този извод като видях каква е защитата и втория файл които отворих. Увери се в нещо тогава тръгвай с рогата напред.

Никой никъде не е тръгнал, но да се говорят празни приказки без аргументи е тъпо и смешно...


С тези таблици идеята "да има приятен дизайн" е неосъществима...


Структурно е кофти, но това не пречи визуално да изглежда добре.
 
Имам проблем с регистъра на този уеб сайт мозък изглежда, че сметката ми е създаден sactifactoriamente, но аз никога не е създаден, за която може да бъде от вече ви благодаря ви много
 
Имам проблем с регистъра на този уеб сайт мозък изглежда, че сметката ми е създаден sactifactoriamente, но аз никога не е създаден, за която може да бъде от вече ви благодаря ви много

Better do not use google translater... :D You can write in English.
 
not really no but we'll see if I understand something look at the problem I have is the following when I create an account with the web I create it successfully without any error but actually in the database were not created accounts