[Release] MBT MuServer 97d99i + New Items & Customs

евала наи накрая са ще пусна да пробвам
 
И друго да те питам... понеже аз сам сега с 97д+99и и имам доста потребители който са ползвали уеб магазина и са си вземали неща тези итеми от 99и има ли ги при тази или не? И гледам, че пише че крашва ма аз малко сам тъпо:wasntme: нали може да се редактират магазините каде да са и какво да има и monster database?
 
свали,виж,тестваи,пробваи и ще разбереш :) за уеб шопа би трябвало да нямаш проблеми итемите би трябвало да са със същия код ! затвори си сървъра пусни тоя към същата база данни и виж дали има проблеми ;)
 
можеби проблема е в теб ? ^^
 
или във твоите бъгави фаилове ^^
 
Hogu какъв проблем ти дава на теб? Че аз много се чудя дали да го пробвам :) Иначе така както го гледам е трепач... ;)
 
Last edited:
или във твоите бъгави фаилове ^^

Дечко търси винаги проблема първо в себе си.. и когато не можеш нещо питаи,а не споделяй твоето не компетентно мнение по даден проблем/въпрос

като съм още на тази вЪлна ето и 2 снимки след точно 2 минути работа !!!!! 2 минути



 
Последно питане само :) моят клиент с който сам сега е 0.97.04 и той проблем ли ще е да сам с него на тази версия или трябва да сложа този който си сложил за сваляне? И MCS_v1.0.6.43 трябва ли го смъкна и да го заменя с това което е в момента?
 
clamp is that fully 97d without +99i ?
 
Последно питане само :) моят клиент с който сам сега е 0.97.04 и той проблем ли ще е да сам с него на тази версия или трябва да сложа този който си сложил за сваляне? И MCS_v1.0.6.43 трябва ли го смъкна и да го заменя с това което е в момента?

MCS_v1.0.6.43 не е нужно да го сваляш.. ако нямаш проблем
за клиента.. ами ще ти трябва нов маин + патч за тези нови итеми .. и ако мслиш че няма да се справиш.. най-добре свали клиента направо

@jijiji
MuServer 0.97d+New Items+ Customs
 
clamp Имам два проблема при сървъра първият е този:
error.jpg


И следващия е че слагам лънчер при клиента който си дал и като влезна ми дава дисконект вместо т'ва дето пише сървър :)
 
Last edited:
еми по първия проблем виж в CS пакпката Сървър инфо
ID = sa
PASS = .....

тия написа ли ги ?
виж някъде нещо не си написал..

а за клиента ? ами как да тръгне като сървъра ти не върви в момента ?
 
и аз това викам на стара версия с2с3с4 абсурт
 
еми по първия проблем виж в CS пакпката Сървър инфо
ID = sa
PASS = .....

тия написа ли ги ?
виж някъде нещо не си написал..

а за клиента ? ами как да тръгне като сървъра ти не върви в момента ?

Оке този проблем с CS го орпавихме, но това като влезна и пак ми дава You are disconnected from the server :) Ако може даи линк с лънчера който ти стартираш клиента ? :)
 
стартирай си с майн-а .. изтегли ли клиента промени ли ип-то ? прегледай си ип-тата
 
стартирай си с майн-а .. изтегли ли клиента промени ли ип-то ? прегледай си ип-тата

Стартирам с майн, но неще да тръгне пак с него изобщо и сам с клиента който ти си дал ИП-тата сам ги променил навсякаде и като влезна неми искарва бутона... иначе всичко ми енаред при сървъра ако искаш ето ти ИП 87.121.99.92 и пробвай
 
Last edited:
някъде си изтървал някое ип ! не си ги конфигурирал правилно
 
Прегледах всичко и всичко си е така както трябва и... пак несе показва това... иначе щеше да е хубаво...