[AD] MaxamussMu 97d99i Exp: 200x Drop: 80%

Бог му е дал главама, а той си я заврял в задника.... Това е за @life !!! А относно сайта каквото и да казвате сайта е правен от мен дизайна също и неможеш да ме уплашиш с нищо :)
 
Бог му е дал главама, а той си я заврял в задника.... Това е за @life !!! А относно сайта каквото и да казвате сайта е правен от мен дизайна също и неможеш да ме уплашиш с нищо :)
Не искаш да кажеш че е променен от тебе ;) !

Пък и само от
4442708R.jpg
разбирам колко сте добри :D в дизайните ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: darkkingh
Не искаш да кажеш че е променен от тебе ;) !

Пък и само от
4442708R.jpg
разбирам колко сте добри :D в дизайните ;)

Банера е правен за 5 мин и сайта не е променян... а е правен от нулата от мен. За това могат да се застъпят най малко 6 4овека!

И много ми е интересно защо ми е да използвам или променям някои уеб който е писан от 5 човека които дори незнаят кой какво прави по сайта и накрая да се получават дупки и темподобни (сами да си правят дупки и после да се правят на велики), вместо да си направя уникален сайт в мнозинството ;)
И за това по горе, не искам обиждам никого, но понякога се налага.
 
Last edited:
Банера е правен за 5 мин и сайта не е променян... а е правен от нулата от мен. За това могат да се застъпят най малко 6 4овека!

И много ми е интересно защо ми е да използвам или променям някои уеб който е писан от 5 човека които дори незнаят кой какво прави по сайта и накрая да се получават дупки и темподобни (сами да си правят дупки и после да се правят на велики), вместо да си направя уникален сайт в мнозинството ;)
И за това по горе, не искам обиждам никого, но понякога се налага.
Ам то ако беше така нямаше да се хващат да правят уебове. Мисли малко.
Все едно събрали се 5 човека 5 компа и ще хакват DevilMu ^_^
Колкото до сайта незнам някой модули са ми познати..
 
За първото си прав, но аз имах на предвид че не ми трябва сайт който дори нз какво има в него (говоря за скриптове). По добре е сам да си го направя и така направих.

И кажи ми кой модул ти изглежда познат като в целия свът има над 2000 сервера а само 20~30 сайта и модулите са едни и същи?
Дори да прилича на някой сайт е нормално все пак всички сайтове се правят за една и съща игра :). Когато правих сайта съм го правил по мой вкус и съм доволен от това което се получи... вече спирам да обсъждам тази тема защото ми омръзна да ме оспорват на основата на нищо. "Сайта не бил мой" еми хайде дайте ми сайта от кадето уж съм го правил!

Така че няма смисъл вече да си вдигаме нервите.
Всеки се опитва да успее и прави всичко възможно. Аз това го възприемам под формата че за да стане добър сервер сайта не трябва да е взиман от някъде а да е собствено производство, интернета да е добър и сървъра да е фикснат.
 
Last edited:
@maxell4o, прав си ;) и един съвет, намери си друг домайн защото някои антивирусни заради домайна изкарват, че имаш вирус във сайта и го блокват и трябва да ти влизам през IP за да ти отворя саита.
 
евала, един добре с главата, който да не се прави на кой съм аз.. И домейна знам че има проблеми с Нод32, но все пак ще видия какво може да направя.
 
Last edited:
Здравейте, присъединете се към нас и разпуснете в нашия сървър :)
MaxamussMu 200exp 80% drop Website: Maxamuss Mu :: News Play for Fun
 
Maxamuss Mu - Online от 20 дена. Честито :)
 
Max stats:No - това какво трябва да означава?
 
Max stats:No - това какво трябва да означава?

Че както и да го гледаш, по никакъв начин не можеш да достигнеш Max stats ;)
 
Не знаем защо става така, но проблема не е само при тебе. Става при всички използващи NOD32. Пробвайте през този домейн: maxamuss.tk
 
Здравейте, елате де поразцъкате в един добър без бъгове и лаг сървър, с добра поддръжка и сайт единствен сред всички други :)

Относно еррор-а от ESET_NOD ще регистрираме и друг домейн за да няма такива проблеми.
 
Ново !

- Пълна "97d99i" версия без бъгове.
- 1000 Експириънс & 90% Drop rate
- 330 Левел за ресет и 350 Левел Максимум
- Максимум ресове 15
- По 1700 точки на рес и 10 милиона зен за ресет
- BK,SM,ELF точки на левел 15, MG 20 точки
 
  • Like
Reactions: maxell4o
- Експириънса го намалихме на 500
- инвазиите пускат по 5 златни
- максималните ресове вече са 100
- по 500 точки на рес
- точките на левел са 5/7
 
Last edited:
Ресни сървъра според мен, повече успех ще има от 5 online.
 
Сървъра вече е с окончателна конфигурация, и няма да се рестартира, така като гледам има клиантела за 2~3 дни... клиентела