[Release] Maxamuss Group websites

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
Здравейте,
Вече мина доста време. Някои се сещат за споровете, които имахме отностно нашите сайтове за Mu Online. Днеска решихме да качим 3-те сайта, които сме направили преди доста време. Смятаме, че мина доста време и вече е момента да покажем на какво бяхме способни тогава. Ние се развиваме и следващите сайтове вече с нищо няма да си приличат с тези. Сега качените сайтове може да имат проблемни бъгове, но тогава все пак се учихме при изграждането на му онлайн базираните сайтове.
Когато решим отново да направим Уеб сайт за му онлайн, той ще е със собствен дизайн, система (обектно базирана), цялостен графичен контрол над сайта и други екстрички.


Maxamuss Mu web 0.1 for Us

7412067f.jpg

DOWNLOAD: Zippyshare.com - Maxamuss_mu0.1.zip


Maxamuss web 0.2 for GlobusMu

7412068S.jpg

DOWNLOAD: Zippyshare.com - Maxamuss_mu0.2.zip


Maxamuss Mu web 0.3 for All

7412069y.jpg

DOWNLOAD: Zippyshare.com - Maxamuss_mu0.3.zip


Maxamuss Mu web 0.4 [DRAFT]

7412070T.jpg



7407216y.png

Maxamuss Group

Демота в най-скоро време! http://beta.maxamuss.net/mu
 
Last edited:
Не е лош сайта 0.3 ,дизайна от MuCore ли е?
 
Относно защитата:

PHP:
<?php
$value=' Probvaite taka!!@#$%^&*()_+';
$exit = addslashes(strip_tags(trim($value)));
var_dump($exit);

echo "<br /><br /> $exit";

?>
Връща:
Code:
string(27) "Probvaite taka!!@#$%^&*()_+"

Probvaite taka!!@#$%^&*()_+

което ще рече че тези функции не са избрани както трябва.

ПП: това е от 1 файл не ми се занимава с целият сайт.
register.php
PHP:
$account = trim($_POST['account']);
$row_account = mssql_fetch_assoc(mssql_query("SELECT COUNT(*) as cnt_account FROM MEMB_INFO WHERE memb___id='".addslashes(strip_tags($account))."'"));
Подлежи на SQLInj
 
Last edited:
Момчета системите на сайтовете по-горе както казахме не са перфектни и са правени до 2012г. Тогава още се учехме ...
След време ще направим нещо добро със обектен код с повишени защити ;)

Занимаваме се малко със сървърната машина на проектите затова скоро ще пуснем view (демота) на версиите на сайтовете.
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
Ами не е много надежден сайта бих му дал 5/10. Дизайна е готин обаче.
 
Уебовете не са зле, искaт да се направят още няколко работи по тях (защита, някой неща да се напишат както трябва.)

Не се отказвайте продължавайте напред! 7/10 За положеният труд ;)



дизайните не са тяхни

Напълно съм съгласен със теб


Компа на махито и светкавица да го удари не може да гръмне...

Ще те помоля да излезеш от филма (rofl)


ДАНО ДА ВИ ГРЪМНЕ ХОСТА И ИНТЕРНЕТ ДА ЗАБРАВИТЕ КАКВО Е ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО Е

Ee, ти пък вече се изхвърли ;( , а "SuperHosting" едва ли ще гръмне, стой си на гъза :)
 
@Triffon и @Memos, искам да ми кажете на кого са дизайните?
 
@Triffon и @Memos, искам да ми кажете на кого са дизайните?

всичките дизайни съм ги виждал в deviantart
0.1 и 0.2 не им знам имената и не мога да ги покажа
но мога със сигурност да ти дам за 0.3 дизайна е на Zielsko и е за една доста стара система за му

103b3ef15257bc3e3cee680af1fa7e8e.png
 
видях че на страницата на Zielsko сте поискали разрешение за redesign но това не значи че имате право да го продавате(говоря за http://darksteam.net/buy-sell/[sell]-maxamuss-webs-16598.html) и да присвоявате целите права и да спорите че е ваш

В момента не го продаваме, в момента го даваме..

А на мен ми е най-чудно от къде сме взели 0.1 и 0.2 като лично сме ги правили. За 0.3 е ясно, че е redesign, аз съм си го признал това, но другото не, защото не е вярно!
Виждал си дизайните, ама нещо се бъркаш... пробвай да ползваш google image търсачката поне...

ся ще има : ама виж, че не е 1:1, ние променихме запетайките
Ти ако разбираше малко от запетайки, щеше да видиш, че HTML и CSS на 0.3 са писани от мен, а дизайна на Zielsko съм го гледал само от горепосочената снимка...
 
Last edited:
Пичове лек проблем.... ако може да ми кажете как да го оправя ще съм ви много благодарен
7419329f.jpg

Потребител менюто изобщо не работи ... където и да кликна нищо ...
 
Last edited:
Не ви ли писна вече? Когато някой ви дава FREE взимайте и не питайте... "Ама има ли пропуски, security дупки и прочие?" Еми вие как мислите?!?! FREE (без пари), тоест няма смисъл да пишете излишно, да обиждате и прочие... Хората са го направили толкова колкото са искали за да е FREE... Ако е Buyout естествено там вече ще имате право да спорите, да искате и все такива неща, като КЛИЕНТИ! За това форумите където има Web Dev няма да процъфтяват... Не стига, че получавате неща готови за ползване (естествено трябва сами да си дооправяте нещата, за лично ползване!!), а и като пишете хейт коментари в нищо не допринасяте към Дев. който е/са писъл/и системите... FREE взимайте и се радвайте/давайте насоки, идеи и ако Дев. иска ще ги осъществи... Няма да се оправим и това си е... (facepalm)

PS: Много хора сега ще ме намразят, но това си е лично мое мнение, а й също да кажа изживяване... Ако съм наранил някой по някакъв начин да знае, че се извинявам предварително!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ivowe3
Пичове лек проблем.... ако може да ми кажете как да го оправя ще съм ви много благодарен
7419329f.jpg

Потребител менюто изобщо не работи ... където и да кликна нищо ...

Някой ще помага ли ? (безплатно) Или в таз България няма такива хорица ;дд (мн гладни бе ;д)
 
Някой ще помага ли ? (безплатно) Или в таз България няма такива хорица ;дд (мн гладни бе ;д)

то не е само до България.. кво я обвиняваш... все едно в другите страни работят срещу въшки хората ;х
 
Пичове лек проблем.... ако може да ми кажете как да го оправя ще съм ви много благодарен
7419329f.jpg

Потребител менюто изобщо не работи ... където и да кликна нищо ...

Не работи защото не е направено... след негативните коментари събрани тогава, когато правихме дизайна спряхме да работим по него...