[Help] Mana Shield

w0lf11

New Member
Joined
Nov 12, 2008
Messages
198
Reaction score
26
Трябва ми някакъв Mana Shield калкулатор
или формулата за 60%
 
Last edited:
нз но аз като го направя на 50% само мисс му правят но акто го дам на 1% килва се без проблем но пада от некав луд невидим рефлек :Х за мен 1% е супер щото от крайно време бях с багнат 100% манашилд и мн се нервих малко да им е за урок :Д препорачвам ти да пробраш 10, мах 20% там някаде според мен но на стария ми сарвар и 1% да го правех нямаше ефект !
 
Трябва ми формула някаква за 50-60%, защото в момента е 80% и MG-тата стават много силни не, че им правят миссове просто по-трудно умират.
 
Трябва ми формула някаква за 50-60%, защото в момента е 80% и MG-тата стават много силни не, че им правят миссове просто по-трудно умират.

Направи го 64 % ! Би трябвало да е добре . Между другото кой ти е сървъра ?
 
Направи го 64 % ! Би трябвало да е добре . Между другото кой ти е сървъра ?
Ай ако можеш ми го сметни маск стаст е 32 767 аз не моа си го сметна :D BlackMu е сървъра
 
Използвай мойте файлове на DragonBGMU 98r или земи тяхната формула :)
 
  • Like
Reactions: wave and w0lf11
Свършиха ли работа?
 
Аме не като ги сложа става на 100%, но ще се оправя благодаря все пак :)
 
Формулата можеш да си я изчислиш и сам. Просто смяташ точките и си слагаш формулата, ако е за мах стац е още по-лесно.

Ако е за мах стац:
Start percent: 10
Agility percent: 1000
Energy percent: 1500 (Това е направено на 68%)
 
  • Like
Reactions: w0lf11
Формулата можеш да си я изчислиш и сам. Просто смяташ точките и си слагаш формулата, ако е за мах стац е още по-лесно.

Ако е за мах стац:
Start percent: 10
Agility percent: 1000
Energy percent: 1500 (Това е направено на 68%)

как точно се изчислява за да знаеш каква стойност да сложиш на agillity и energy ? Помня че всичко си беше съобразено, а не просто да слагаш и да тестваш. Имаше си няква формула :)
 
  • Like
Reactions: w0lf11
как точно се изчислява за да знаеш каква стойност да сложиш на agillity и energy ? Помня че всичко си беше съобразено, а не просто да слагаш и да тестваш. Имаше си няква формула :)

Просто ако е мах стац (32 767) вземаш само agility и energy стойностите и ги разделяш на някакво число (пример 1000) и получаваш 32%, след това разделяш и другото и накрая си събираш %-тите. Поне аз така работя и винаги си става както трябва.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: w0lf11
Просто ако е мах стац (32 767) вземаш само agility и energy стойностите и ги разделяш на някакво число (пример 1000) и получаваш 32%, след това разделяш и другото и накрая си събираш %-тите. Поне аз така работя и винаги си става както трябва.

мда нещо такова беше :D
 
Формулата можеш да си я изчислиш и сам. Просто смяташ точките и си слагаш формулата, ако е за мах стац е още по-лесно.

Ако е за мах стац:
Start percent: 10
Agility percent: 1000
Energy percent: 1500 (Това е направено на 68%)
Стана. Много благодаря :)