[AD] MadnessMu S3 Ep1 Exp: 50x Drop: 30%

Status
Not open for further replies.

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Official start 8 June, 2012 at 08:00 PM, GMT +2

i_header.jpg

Server Information:
- Version: Season 3 Episode 1
- Experience: 50x
- Drop: 30%
- Points Per Level (sm, bk, me) / (mg, dl): 35 / 40

Reset Information:
- Reset Level: 400
- Reset Points (sm, bk, me, dl) / (mg): 400 / 450
- Max Resets: 15
- Reset Zen: 50,000,000

Party Bonuses:
- Party Exp 2 Members: +60%
- Party Exp 3 Members: +90%
- Party Exp 4 Members: +120%
- Party Exp 5 Members: +150%
- Party Exp 3 different Members: +140%
- Party Exp 4 different Members: +180%
- Party Exp 5 different Members: +220%

Jewel Success Rates:
- Jewel of Soul Success Rate + Luck: 85%
- Jewel of Soul Success Rate: 60%
- Jewel of Life Success Rate: 80%

Chaos Machine Rates:
- Chaos Mix +10: 70%
- Chaos Mix +11: 65%
- Chaos Mix +12: 60%
- Chaos Mix +13: 55%
- Chaos Mix Luck Add Rate: +25%

Website: Welcome to Madness Mu Season 3 Episode 1 Experience: 50x Drop: 30%
Registration page: Welcome to Madness Mu Season 3 Episode 1 Experience: 50x Drop: 30%
 
от колко време чакам такъв server 10/10 нямам търпение :D
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Добре изглежда :) знам че разбираш за това ти пожелавам успех!
Дано този път потръгне! Аз ще го поиграя за подкрепа :D
Сайта 10/10
Сървъра като го пробвам :), но ми харесва конфигурацията.
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Еххххх, че не е сезон 2........... :( Все пак... 10/10! Ти си най-гоуемия! :D
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Благодаря на всички за подкрепата :)

Еххххх, че не е сезон 2........... :( Все пак... 10/10! Ти си най-гоуемия! :D

Какво му има на сезон 3? Разликата е, че има 3-ти quest и 3-ти левел крила :D
 
Last edited:
За пореден път се появяваш с нещо ново и уникално.
Характеристиката на сървъра е добра, сайта също, а за сървъра ще кажем след като го пробваме (y)
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Благодаря, не знам дали сте забелязали в сайта има Web Auction, тоест търг и още 2-3 модула, но се появяват след като се логнете, скоро ще сложа още модули.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Искам само да попитам на дл-то ще има ли cool time при магията Fire Scream?
 
Какво разбираш под cool time? Дали ще се чака преди да се пусне магията ли?
прикачил съм снимка като бия с магията
 

Attachments

  • Screen(06_03-20_18)-0000.jpg
    Screen(06_03-20_18)-0000.jpg
    1.2 MB · Views: 73
Last edited:
Благодаря на всички за подкрепата :)



Какво му има на сезон 3? Разликата е, че има 3-ти quest и 3-ти левел крила :D

Еми незнам, сезон 2 по леко изглежда някак си ми се струва... Както и да е, ще се играе! Хайде лека нощ! :D
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Не, че нещо, но реших да пиша, за да си знаете от сега какво ви куца. Просто е абсурдно да се пуска такъв съръвр, когато се вземат предвид долупосочените точки. Предполагам, че и вие си знаете, но все пак ;)

1- Повечето хора смятат, че сезон 3 епизод 1 е много изпробвана и фиксната версия, особено с файловете на scf, но изобщо не е така. Ако файловете не се пипнат и се пусне сървър директно, смятай, че ще имаш най-малко 5 сериозни бъга, които просто ще развалят кефа от играта, особено в хард сървър. Някои от бъговете, за които се сещам: SM, MG, DL могат да носят по 2 оръжия ; Уникално досаден спийд бъг, който увеличава спийда на героя с около 40% (почти еквивалентно на спийд хак) ; редица краш бъгове ; железен дино бъг и то не само с диноранта, дори и бъг, който може да направи героя невидим до известна степен (има само аура около него). Дори сървъри като Emerald и Infinity не са успяли да оправят бъговете, изводите си ги правете сами.

2- От изключително значение за един хард сървър е да има платен античийт. Всеки ден излизат нови хакове и без една стабилна защита просто не ми се мисли какво ще настане. Вместо да се надпреварват кой ще се развие по-бързо, играчите ще се конкурират с разни програми. За мен това не е хард сървър.

Нека да не ме разбирате погрешно. Не си губя времето напразно и в никакъв случай не искам да се заяждам, особено с oveRLuckEd, който всъщност е свестно момче, за разлика от повечето малки пишки във форума. Целта ми е да ви спестя време и главоболия, защото аз самият съм изпитал тези негативи и естествено да предпазя играчите, които влизат, играят, раздават се и накрая остават крайно разочаровани. С пускането на подобни сървъри, малко или много отегчавате доза играчи, които губят интерес към MU Online. Като прибавим и еднодневките, които се пускат ден за ден, просто не бих завидял на играч, който си търси сървър. До колкото разбирам, от типа на сървъра, не си го пуснал, за да изкараш някой лев, а за да си направиш кефа или да направиш такъв на хората, които ще го играят. Моят съвет е да измислиш по разумна идея ;)

Ако все пак твърдо си решил да продължиш, което всъщност е похвално, ти пожелавам успех, но рано или късно ще разбереш какво съм имал предвид.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Харесва ми,ама точките на левел нещоооо (bla)
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Status
Not open for further replies.