[AD] MadnessMu 97d99i Exp: 200x Drop: 60%

Аха, успех братле... 10/10 за всичко! :) Мнооого успехи през 2012, че и за напред! ;):
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Хубав е давам 8/10 заради това ,че команди няма никакви и админ не е влизал от 3 дни !

Изчаквам DarkMaster да качи следващата версия, че тая сегашната ми крашва и не можем да разберем от какво е.
 
А ще се ресва ли ??? Или ще се запазят базите ?
 
А ще се ресва ли ??? Или ще се запазят базите ?

Ще се запазят разбира се. Това да не е поредния сървър пуснат..
(;
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Имам няколко предложения !
1.Променете наградата от BloodCastle !
2.Оправете GoldenArchera !
3.Направете система с която при връщане на рени печелим предмети !(като онлайн магазин)
4.Нека да има онлайн връзка поне с GM .
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Стария сайт по радваше :) Колкото до сървъра 8/10
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Сайта не отваря !

Напълно си го оставил сървъра на произвола на съдбата никакво присъствие нито гледаш кво става с играчите нито пък оправяте бъговете и най - вече както в момента сайта !
Не мисли ,че ще ти играят още дълго..
 
Last edited:
Apec, без да искам бях забравил да затворя скобичката на една функция заради това беше така, цял ден не съм сядал на компютъра... сървъра не съм го оставил не влизам в момента защото съм в сесия...
 
Добре извинявам се ако съм те обидил ! Успехи сървъра е много добър !
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Браво много добре се е получило !
Гледам , че вече има и повече играчи.
Като сложиш новия търг и ще стане още по-яко.
Успех !
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
@oveRLuckEd има проблем с флоодерите...
Хора който завиждат.
 
Иво не пиши без да знаеш :D не са флуудъри доставчика е проблемен...
 
  • Like
Reactions: ivowe3
То един доставчик да ти умре коня ... нямам търпение да дойдат мегалан ... с Истара до никаде няма да стигнеш приятелю ;):
 
То от ясно по-ясно, че до никъде няма стигна с тоя мизерен истър, ама си остава най-бързия за сега :) Само дето поддръжката му е ....

Добавена е нова опция - Buy Jewels for stones можете да я видите тук http://madmu.info/index.php?m=user&action=Buy-Jewels
 
Last edited: