[Release] "Ma3x" Web

sorry 4e se namesvam no spored men tozi tempalate sa go pravili ma3xmu .... Ako slu4aino ste zabelqzali daje otrstrani top5 na tozi site ne ba4ka ... I t.n ....

истинския уеб е на един руски сървър.

clamp said:
сайта ни е даден с правото да се ползва от нас от собственика на този уеб..,човека който го е правил..,като ни е предоставил 100% правата от него понеже той се е отказал от му сървъри и прочие
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
и с това което исках да кажа..е ,че човека който е платил да бъде направен този дизайн (от една руска фирма) е пуснал сървър.. спрял го е.. и като се отказа окончателно.. ми даде сайта с всичките права.. т.е този сайт легално се ползва само от ма3х и от никой друг ! не е споделян с друг.. всичко останало е кражба !

п.с в този тук има дупка голяма колкото мексико.. внимавайте ;)
п.с2 човека от който произлиза сайта е доста известен в му средата...,но ще запазя името му в тайна ;)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
1во darkstyle е на оня SkyLine и не е руснак а е от латвия...2ро не мисля че някой щи даде права за цял уеб еи така че нема кво да праи...3то уеба е базиран върху darkstyle така че според мен дупки няма....
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
понеже ми е изтрит поста.. в който имаше важно инфо ще го повторя ПАК:
за тези който мислят..,че ДаркСтайл Уебовете са непробиваеми.. ДА ПОГЛЕДНАТ В GOOGLE Понеже голяма част от версийте на DarkStyleWEB Имат унищожителни дупки !! т.е фатални.. за да не давам.. линкове към други форуми.. разгледайте се в търсачката (гуугле) понеже уеба качен тук.. е базиран именно на най-лошата версия на даркстайл..
 
понеже ми е изтрит поста.. в който имаше важно инфо ще го повторя пак:
за тези който мислят..,че даркстайл уебовете са непробиваеми.. да погледнат в google понеже голяма част от версийте на darkstyleweb имат унищожителни дупки !! т.е фатални.. за да не давам.. линкове към други форуми.. разгледайте се в търсачката (гуугле) понеже уеба качен тук.. е базиран именно на най-лошата версия на даркстайл..
и аз мисля че е така и недейте да се кефите още от сега "имам уеба на ма3х" ..
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
понеже ми е изтрит поста.. в който имаше важно инфо ще го повторя ПАК:
за тези който мислят..,че ДаркСтайл Уебовете са непробиваеми.. ДА ПОГЛЕДНАТ В GOOGLE Понеже голяма част от версийте на DarkStyleWEB Имат унищожителни дупки !! т.е фатални.. за да не давам.. линкове към други форуми.. разгледайте се в търсачката (гуугле) понеже уеба качен тук.. е базиран именно на най-лошата версия на даркстайл..

a da ne govorim 4e polovinata raboti po toq web ne rabotat :D:
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Някой ще се смили ли над мен да му направи модул addstats.Благодаря предварително.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
I installed the page and I can not log on it with no accounts? help me?(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
здравейте смам проблем с регистера неми се показва кода който иска как да го оправа мерси с дали е стабилен като защита
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
стига сте се карали бре хора този сайт не е на Ma3x-Mu сайта го има от много време близо година и половина , две.

Също така сайта няма никакви легални или закони права такаче можете да го ползвате колкото изкате никой не може да ви каже нищо дори Ma3x-Mu Team
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
hi please help me this web on problem this:

Karakter Reset

* Your char has reached max reset !: 50
To make reset lift the limit of resets!

Selected Char: Guard
Level: 400
Resets: 50
Tax: 0 ZEN

Rest limit 50 I am this reset limit what making 999 reset limit help
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Тия флаш картинки отстрани ми напомнят нещо на x-dev web? (think)