[Release] "Ma3x" Web

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Това е така познатия ma3x web който не е направен от ma3x Team-а но както и да е. :)
Ето ви го уеб-а
Ri254LjWAU.jpg


Instructions:

To install web:

1. open config, and change ip and sql password
2. run 404 Not Found (to install web)
3. run 404 Not Found (to install forum)
4. run in sql query ds_itembase to install webmarket

Download Link

http://rapidshare.de/files/48100616/dsw5.1.5.rar.html

Credits:valdis and Aragorn (me) for release ;)
 
няма нищо такова това са пълни глупости.. и я да видим кога е излезнал този сайт преди да клеветиш
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
clamp 3 дена да ме убеждаваш не мое ме убедиш че вие сте правили сайта (говора за дизайна) кода моеже и да сте го писали но дизайна абсолтно нищо общо нямате на 100% съм сигорен
 
Сайта им е даден от един сървър и не е Antrum. Antrum са едни долни педераси ,дето само крадът !


edit : реших да го изтегля да видя аджеба колко нахвърляни глупости са сложили antrum ,но уви Link is BROKEN !
 
Last edited:
Това не е баш сайта на Ma3x ама както и да е. Това е някакво подобие.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
Това не е баш сайта на Ma3x ама както и да е. Това е някакво подобие.

Ами както и при теб има сумати и сайтове с досущ като твоят скин на сайта а коде е на му уеб (chuckle) или нещо мелес (смесица от сайтове) така и тук е така скина на матрикс а кода е от тези дето са посочени в кредитите ;)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
Sorry 4e se namesvam no spored men tozi tempalate sa go pravili ma3xmu .... ako slu4aino ste zabelqzali daje otrstrani top5 na tozi site ne ba4ka ... i t.n ....
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
абе уеба е много добър поради простата причина че е правен върху darkstyle web който е много добър... така че 10/10
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
абе уеба е много добър поради простата причина че е правен върху darkstyle web който е много добър... така че 10/10

dobre dobur mu e samo style zakvo ti e web deto database e bugav ot tam nemoje6 nito foruma da izpolzva6 nito da si opravi6 newsa nito da mahne6 reklamite i t.n .. kvo da si govorim?
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN
не просто ти не можеш а аз не го харесвам заради дизайна а заради опциите дето предлага :)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy and DAMN