[AD] LotusMu [version: 1.0L, 150xp, 65% drop]

yordanow

New Member
Joined
May 18, 2009
Messages
79
Reaction score
8
Version: 1.0L
Experience: 150x
Drop: 65%
Reset level: 400
Reset points: 500
Max resets: 35
PVP: FFA - no rules

Success rates:

Jewel of soul: 65% (90% + Luck)
Jewel of bless: 100%
Jewel of Life: 90%

Item +10 upgrade: 90%
Item +11 upgrade: 80%
Item +12 upgrade: 70%
Item +13 upgrade: 65%

Spawns:

Lorencia
Noria
Davias 1, 3
Dungeon 3
Atlans 1, 2, 3
Losttower 1, 7
Arena

Reg page
Client
 
мисла да го преслушам сървъра
 
на времето имаше такъв сървър.
 
Te го хакнаха 2 пъти и за т'ва тоя път се забавиха толкова... Смениха машината на която се хоства и направиха по хубав security
 
ХАхАхАХАхаХахаХаХахаха, много ме кефи items шопа , хахахахахахах
 
и мене, а ти видя ли цените? и може ли да не се правиш на идиот хахахахахахахдахдахахадхасдьхаъасьхаьъаьхаьъаьха незнам от къде ги измисляте ^^
 
и мене, а ти видя ли цените? и може ли да не се правиш на идиот хахахахахахахдахдахахадхасдьхаъасьхаьъаьхаьъаьха незнам от къде ги измисляте ^^

аз за това се смях ^^ таман ей сеа си вадя от джоба 50 или 150 долара и ги давам за некаф керлиф сървър дето ще работи 1 месец максимум... ти какво защитаваш сървъра ? чух ,че си купил някаф сет за 50 марки ^^
 
на времето тоя сървър му го бях направил аз на хоста и ся идва да ми се отваря в един друг форум и ше го яде
 
какви марки? какво си чул? от къде го чу ? от новините ли? или компютъра може да говори... ти пък неможеш хич да кажеш колко ще работи ако си баба ванга версия 2 съгласен съм, ако не не предричай много :) ааа и само да ти кажа, че за 150хп не мисля, че е одачно 1 сет да струва 2 лева :) ти си правил на хоста... а бе преди беше друг...
 
какви марки? какво си чул? от къде го чу ? от новините ли? или компютъра може да говори... ти пък неможеш хич да кажеш колко ще работи ако си баба ванга версия 2 съгласен съм, ако не не предричай много :) ааа и само да ти кажа, че за 150хп не мисля, че е одачно 1 сет да струва 2 лева :) ти си правил на хоста... а бе преди беше друг...

Аз от къде съм чул си е моя работа... ;) Да ти кажа ли колко трябва да струват предметите на 150х ? НУЛА - т.е. ДА НЯМА WEBSHOP,DONATION и тем подобни педерастии, ОКАС ? Ти изобщо имаш ли мозък в главата да сложиш цена 150$ на някаква си игра ? 150$ ще ги похарча за ядене,пиене, дрехи , тоалетна хартия ( (rofl) ) абе коще и ще ги подаря на някой ,но за игра няма да ги дам ... ,а дано някой ти кихне 150 марки... ама едва ли ^^
 
server 8/10 (не ми харесват с малко xp)
web 1000/10(готин е ::))
 
Супер WEB но не си единственния с този web :)
 
Абе HYON ,що не си гледаш работата.
Хоста ми е приятел. И team-а на сървара е от 4 човека + мен.
Няма кой друг да прави СЪРВАРА освен мен..
 
sumary не говори глупости преди да си сигурерн ... едно време може би преди година аз правих сървър на хоста на lotus mu може да е друг но не вярвам друг да измисли такова име :)
 
това на muweb не прилича ве ...

А трябва ли да използваме готови неща ,като MuWeb,който го няма никъде 100% fix & sec