[AD] LosTbG Hard 99b

astra едвали пак няма да те хакне .. аз ако беше ме напсувал така мазно щях да ти делна сичко ::):
 
ае Дамияне Кефи се.... смених си weba..
 
ае Дамияне Кефи се.... смених си weba..

Защо да се кефи Дамиан вие какво право имате да слагате саита без да питате и да го разпространявате кажи ми и тогава викаи дамиане кефи се :wait:
 
Op, nqkoi ot vas ponesoha vreda ^^
Sazdatelite trqbva da se uvajavat pone malko...
Web4etata da ne se razprostranqvat bez razre6enie i da ste naqsno 4e za6titata ne zavisi samo ot weba ...
Sajalqvam za latinicata... 6te bade kirilizirano sled malko :}
 
Както зная аз Дамиан има част в този web такаче всеки създател може да унищожи творението си ... само той знае къде само пропуските ;)
 
Хахаха какво си мислите че всеки ред е писал той ::D: смях ... сложил е само Template Намерил е модули и ги е превел
 
Хахаха какво си мислите че всеки ред е писал той ::d: смях ... сложил е само template Намерил е модули и ги е превел

Според мен си приличате в това отношение :) Ти как мислиш?
 
1.Аз винаги сам си поставял кредитите на които трябва а не да ги крада.
2.Аз говорих сас дамян преди време за уеба.
3.Ако става въпрос за защитата колкото по малко хора го имат толкова по добре защото ако попадне в рацете на някои шибан хакер ще открие ако има някакви грешки и ще се възползва.
 
хаха Protect нямам нищо против тебе ама каде са кредитрите на тоя който е правил Web-a ???
А още по гадно е да попадне в ръцете на някой които даже модулите не могат да променят и на всичкото отгоре да го дадат на 50 човека........
 
Last edited:
Аз в момента си зглобявам нов web Понеже сте много нахални и цяла бг вече е с него ... :) Обаче новия да не съм видял в скайп "МОЛЯТЕ" Щото ще ви напсувам.
Ае успех аз до седмица го махам
 
Погледни там кадето по принцип седят :headbang:
Danger Mu ©2008-2009 All Right's Reserved ! | Web:Damian.