[AD] LosTbG 97d99i Exp: 200x Drop: 60%

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
Server: LosTbG
WebSite: LosTbG 0.97d+99b
Server is From: Bulgaria
Version: 0.97d+99b
Experience: 200x
Drops: 90%
Mobs HP: 80%
Bless Bug: Off
Reset Lvl: 350
Reset Zen: 1 000 000
Reset Points : 500
Points Per Level: 8/10

Maximum Level: 400
Max Resets 150
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Ето че отново LosTbG се завърна след 2годишен застой. Този път сме избрали най-добрата конфигурация за нашите играчи, за да може да им осигурим една добрата игра в един качествен сървър без ХАКЕР , ЛАГ и БЪГОВЕ.

Приятна игра
 
Много добри конфигурации на сървъра
Успех (y)
 
  • Like
Reactions: Astra
10/10 пожелавам огромен успех. И дано сървъра се развие не само като популярност ами и като образец за един истински сървър (nod)
 
  • Like
Reactions: Astra
старият LostBG мисля че се играеше дано и този да ти потръгне :)
 
  • Like
Reactions: Astra
Незнам ама след като изтеглих клиента и поиграх около 30 минути в компютъра ми има вирус и няколко троянеца с които още водя битка за надмощие над комп-а... ;)
 
Незнам ама след като изтеглих клиента и поиграх около 30 минути в компютъра ми има вирус и няколко троянеца с които още водя битка за надмощие над комп-а... ;)

Хм... странно. Я ми пиши на лс със скаипа ти :)
 
Хм... странно. Я ми пиши на лс със скаипа ти :)

брат наистина е заразено щото ми делна половинта програми и едва не ми делна и цялото C:\.. :mad:

Number of infiltrations: 443 и продължават да се покачват

56629360.png
 
Last edited:
10/10 ама последно има ли вируси Astra намери ме в skype : malkiat888,че имам малък проблем.
 
  • Like
Reactions: Astra
не че нещо но просто ми е много чудно как са се озовали там?

добре че господин касперски ми се притече на помощ защото ми заминаваше компа на доктор
 
не че нещо но просто ми е много чудно как са се озовали там?

добре че господин касперски ми се притече на помощ защото ми заминаваше компа на доктор

omg :D :D
 
какъф ти доктор..?вчера го реанимирах... и остана у кома...докато неска не го преродих.. :D
 
  • Like
Reactions: ninsoula
Смятай какъв неотговорен администратор, да заразява играчите си с вируси
 
  • Like
Reactions: ninsoula
Смятай какъв неотговорен администратор, да заразява играчите си с вируси

Що е, ти завиждаш ли :D
 
Що е, ти завиждаш ли :D

Еее ти не си бил голям ламер? Все тряа се обадиш.... насякаде само твойто име срещам все се обаждаш без да ти е работа!
 
Еее ти не си бил голям ламер? Все тряа се обадиш.... насякаде само твойто име срещам все се обаждаш без да ти е работа!

Нееее, глупости... Нещо ме майтапиш (think) :*
 
Хах тази тема много забавна бе :D: Айде дано да се оправиш и успехи за напред!
 
  • Like
Reactions: Astra
Хост машината е форматира на цяло. Първо е настроен клиента и е проверен с Nod 32 и AVG не откриха вирус. Качих го на в dox.bg и 4shared. Пуснат Сървъра вече всичко е наред.

Извинявам се на всички който са се заразили. Клиента беше от на DarkMaster темата 0.97d... При проблеми пишете в темата.



Ако може да помоля модератора да ми почисти темата от спама :)
 
dox.bg link не работи... И хора играйте сървъри като този бе? Те гледат само да могат да си пуснат хака и боксовете в шоповете...