[AD] LordsMu 97d+99i Exp: 9999x Drop: 100%

flextor

New Member
Joined
Dec 22, 2008
Messages
12
Reaction score
0
LordsMU PVP Server

Server is From: Bulgaria,Varna
Version: 97d+99i
Experience: 9999x
Drops: 100%

Bless Bug: On
Reset Lvl: 400
Reset Zen: 10 mil
Points Per Level: 5/7

Maximum Level: 1000
Max Resets 999
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
Keep Stats: Yes

WebSite: http://lords.muserver.info/
 
евенти:
девил скуеър:
блууд кесъл:
това бъзик ли е? :)

успех със сървъра.
 
Server is offline ! Delete topic ^^^
 
какво спамя бе "боклук шибан" ? просто пиша в темите които не работят сървърите админите да ги деллнат ти недей се обажда където не ти е работа и точно ти не можеш да ми кажеш нищо ;)
 
какво спамя бе "боклук шибан" ? просто пиша в темите които не работят сървърите админите да ги деллнат ти недей се обажда където не ти е работа и точно ти не можеш да ми кажеш нищо ;)

има си тема където се дават тези теми !
 
има си тема където се дават тези теми !

я ми я дай професоре ? дай ми такава тема в която се постват оффлайн сървърите !
 
я погледни пак за какво е темата (y)


аве тапанар ли си къф си ве ?!?!?!?!?!?!?! ти знаеш ли к'во е broken !?!?!??!?!?!?! Broken = счупен = неработещ !!!!!!! даваш там шибаната тема и тя се изтрива !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
идиотчето на батко виж че хората дават неработещи линкове не неработещи сървър линкове ^^ смешко
 
идиотчето на батко виж че хората дават неработещи линкове не неработещи сървър линкове ^^ смешко

смешко си ти момчето ми! ;( по добри спри спама за да не се узовеш на дивана ]:)
 
смешко си ти момчето ми! ;( по добри спри спама за да не се узовеш на дивана ]:)

аз просто помагам да изтриват направо темите и ти се обаждаш по добре млъкни !
 
аз просто помагам да изтриват направо темите и ти се обаждаш по добре млъкни !


абе тапанар прост, недъгава грешка на пенсионерска чикия , разбери ,че тази тема дет я дадах е за целия форум !
 
holy shit, what the hell is going on here (nqh)
 
  • Like
Reactions: sNG
ибааааааааасиии мазалото стана :d