[Release] Lord Rimbros & Lord Pentium Swords

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
The sets already done and released, now it's time for the weapons:

Swords Of Arian
swordsofarian.jpg


[DoWnLoaD]
1. Lord Rimbros Sword
2. Lord Pentium Sword
 
  • Like
Reactions: SeNSeR

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
А да кажеш на ЛС от каде ги взимаш тея скинове ?
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Добри са, изглеждам хубави, ако са такива и в играта ще е супер. Браво ReaL :59:
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Next one, who'll spam, will be infracted!

Естествено че е така, но Rimbros, Pentium (него от части ^^), и мн други 'скинари' са ми приятели и се познаваме, например с Rimbros преди да почне да се занимава с скинчета :)
Аз съм нещо като тестър, тестя за тях и давам от време на време по някоя идея, ето пример и доказателство:

Rimbros беше 'драснал' 1вия Goku сет, в темата, която постнаш тук, някой от вас ме беше помолил да се направи SSJ3 Goku сет, не след дълго (около 1 седмица) новия сет беше метнат в другия форум, за когото пишете, а по същото време и тук ;)

А и няма да е лошо да се запознаете с правилата на форума преди да постите (флуудите, спамите или флеймите...)! От сорта на "забранени са линковете към други подобни форуми"...

Държа да отбележа че все пак форумът е 'vBulletin', а за него, както знаете, се плаща лиценз, не излиза доста евтин, а и от друга страна сайтът (домейнът) е '.net', за който също се плаща... НИЕ ДА ВИ МОЛИМ ИЛИ ИСКАМЕ ПАРИ ?! Помагаме ви, без да искаме нищичко в замяна, правим го за Вас :)
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Ми ако може сложете и Файловете които трябва да се заменят в MuServer и в client-a
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Lord Pentium Swords са много ценни :)
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Може ли дадете други линкове щото тия не бачкат :)
 

G0dLiK3

Active Member
Joined
Jun 28, 2008
Messages
623
Reaction score
108
супер са както и сетовете :) 10/10
 

G0dLiK3

Active Member
Joined
Jun 28, 2008
Messages
623
Reaction score
108
ReaL бих искал да говорим по един въпрос когато имаш време влез в скайп да се разберем