[Logo] - loadingscreen

gasolincho ако не ти е проблем да ми пратиш по skype този шрифт, че ми трябва, а по темата 10/10 :)
 
според мен е несполучлива цветна мазаница, но за труда хвърлен по създаването и давам 5/10 ...
 
според мен е несполучлива цветна мазаница, но за труда хвърлен по създаването и давам 5/10 ...

оо господарю покажи ми твойте творения неземни ...
 
много сu *** той си дава мнението сравнява с други картинки и такива работи и на мен не ми харесва и го подкрепям 5/10 защо когато коментираш нещо винаги трябва да си направил по-добро ? На феликс котарака ми харесват повече уменията с PS.При Гасо му цукат текстовете иначе е д/г добре ;)
 
Last edited:
оо господарю покажи ми твойте творения неземни ...
виж сега какво ще ти кажа, като за начало всеки има право да даде своето мнение и това си е чисто на основа на вкуса и разбиранията и т.н. на човека. второ понеже ти си пълен инвалид с програмите за графики не значи че всичко което ти не можеш да постигнеш е велико, защото аз също работя с такива програми и знам какво е можел да направи и той просто го е претупал тоя лоадинг. трето въобще не се надявай да се вържа на акъла ти на 5 годишно пишлеме и тука да ти показвам какво мога и какво не ...