[Logo] DeviL-Mu Season 4 Official logo

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Всъшност това лого е предназначено за черен фон.
logo1.png
 
можиш ли да го направиш да пиши "HSMu Mass PK"
 
Az li sum bil zle be....
Tva sa nqkolko rendera tuka i tva samo texta biva... Na4inae6t v photoshopa moje se spravi...

Sry no nqma flextype
 
Ето ти flextype. И не е хубаво да се подценява работата на другите!
 

Attachments

  • FlexType_2k.rar
    1.2 MB · Views: 15
az li sum bil zle be....
Tva sa nqkolko rendera tuka i tva samo texta biva... Na4inae6t v photoshopa moje se spravi...

Sry no nqma flextype

Как да ти го кажа... Поне аз не използвам готови "psd" файлове, и не ги релийзвам с претекст че са твое творение... Нищо лично, за мен си просто един пубер който още не е осъзнал още какво означава "опит"...
 
Ahahahah gotovi psd qsno qsno tva kat szavijda6 misli6 si ,4e si nai velikia...Tva 4e v darksteam nikoi po6ti neraboti s PS .....Nedokazva ,4e si nai-dobria !!
 
Еми окей! Една битка с тапети да спретнем, като си толкова добър :) ?!
 
Еми окей! Една битка с тапети да спретнем, като си толкова добър :) ?!

Ще Е ЯкА СиГоРнО БиТкАтА ::D:::D:::D:

Всъшност това лого е предназначено за черен фон.
logo1.png

Относно Темата:ЯкО Се Е ПоЛуЧиЛо :mm:
 
Текста не отива на backgrounda ,сякаш с тоя текст няма да стои добре на черен фон.
 
Shaker ти па големия разбирач от ПС каде се бъркаш като грам не разбираш и молиш да ти прават сигове.... И Да Сашо ЗА Логото мога да кажа че Текста е великолепен но както ти сам каза не се вразва много с Рендерите :)
 
shaker ти па големия разбирач от ПС каде се бъркаш като грам не разбираш и молиш да ти прават сигове.... И Да Сашо ЗА Логото мога да кажа че Текста е великолепен но както ти сам каза не се вразва много с Рендерите :)

1-во никъде не пише колко разбирам
2-ро нали трябва да си дадем мнението ?!
3-то ти си един боклук
edit:Също така аз не съм му давал насоки какво да ползва в ПС-то,просто си казвам мнението РАЗБИРАЧО!
 
Last edited: