[AD] LinkosMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

може и фун,нормал и хард да пуснеш и да ако е 1.0М ще е много добре :)
поне лично мое мнение

Благодаря за мнението. Ще го имам в предвид когато взимам решението за това какъв да бъде сървъра.
 
От кога смяната на дизайн, придобива права над кода? (yawn)
 
От кога смяната на дизайн, придобива права над кода? (yawn)

Не разбирам на къде биеш? Не че има особено значение, просто ми е интересно. (xax)
 
Free bump
 
Last edited:
Не разбирам на къде биеш? Не че има особено значение, просто ми е интересно. (xax)

В Съединeните щати е пълно с лицемери, които ти казват: не ... че съм безмозъчен глупак - просто защото така им е по-лесно и по-удобно. Човекът е нищожество и е обречен на гибел, заради алчния си ограничен мозък.
 
В Съединeните щати е пълно с лицемери, които ти казват: не ... че съм безмозъчен глупак - просто защото така им е по-лесно и по-удобно. Човекът е нищожество и е обречен на гибел, заради алчния си ограничен мозък.

Щом казваш - нека е така. Аз обаче продължавам да не разбирам какво имаше в предвид с първоначалното си становище, под формата на риторичен въпрос. Много го "овърташ" за човек, който търси отговор на питането си. И все пак ще ти разясня за какво се отнася т.нар. Copyright - накратко, това е екслузивно законово право за фиксиран период от време на всякакъв вид собственост или търговска марка (т.е. както интелектуална, така и не интелектуална собственост). В този смисъл на определението и ред на мисли относно Copyright ще ти кажа, че съм се погрижил законово да си регистрирам търговската марка с името на сървъра ми през 2013 в Обединено Кралство Великобритания и Северна Ирландия, което ми струваше 163,50 британски лири за 10 години и е с Интернационален статут. Можеш лесно да го провериш, тъй като регистъра е с публично достояние (стига мозъка ти да е достатъчно "неограничен", пак с твои думи). Относно "кода", който визираше в риторичния си въпрос първоначално - там съм опоменал ясно във footer-а на уебсайта, че е ползван от конкретно community, поименно DarksTeam, като този код е предоставен за свободно и безплатно ползване, като съм го променил така, както съм сметнал за добре по свое усмотрение, имайки пълното право да го направя. Не целия "код", както ти се изразяваш е от тук, но да кажем над 90% е. За останалото съм си заплатил (включително и за дизайна). Та, ще те попитам отново - на къде биеш, защото наистина не ми е ясно или не мога да ти разбера странния начин на изразяване/задаване на риторични въпроси.
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Всеки нов играч получава 5000 кредита !!!

И 15к за всеки статс !!!

15к стр
15к аги
15к вит
15к ене


За да получите надрадата пишете на скипе:
glaros90
 
Last edited:
Здравейте ,

Искам само да попитам да знам идеята за тия версии и тоя тип игра , но за какво подяволите давате кредити и статс. Губя смисъла от предишни сезони играл съм при вас става , но идеята на спота/левела/драмата за спот и такива при макс ехп , да малка е драмата но и това ли трябва да се убие. Смисъл имате спотове , а давате сичко губя смисъл , нещо или аз не съм добре :D , което може да е възможно но кредити и статс видяли , не ги играя а само подминавам...
 
Last edited: