[AD] LinkManiaMu 97d Exp: 100x Drop: 80%

dude linkmania it's a great server on RO ... don't be a plagiarist !

хахахаххахахахахахахаххахаха казаха ли ти го бе! кой беше тоя отворен дето ми спореше така упорито, че си е измислил името... Интересно ми е това в сайта Пойнтс Пър Левъл: 1/10 ... Кеос Мъшийн - +10 = 10% / +11 = 10% /
И тия боксове +1+2 в магазина при такъв експириънс бяха модерни само в батълзоун :) така че усещам много Лява ръка - десен джоб оттук-оттам :) )))
 
ИИИБАСИ ЗМИЪТЪ! Ненормалния клип ;д
 
пак се почна критиките но пичагата ги заслжава като си мисли че неможе да хоства сървар нека да не го рекламира толкова ^^
 
И тия боксове +1+2 в магазина при такъв експириънс бяха модерни само в батълзоун :) така че усещам много Лява ръка - десен джоб оттук-оттам :) )))

Някакви лоши чувства ли долавям?
 
Някакви лоши чувства ли долавям?

Какво бе? К'ви лоши чувства долавяш? Долавяй к'вото щеш всъщност (n) аз коментирам,че това с боксовете.. има ти нещо на тебе.. все си мислиш, че някой нещо прави с лошо.. прегледай се?
 
Какво бе? К'ви лоши чувства долавяш? Долавяй к'вото щеш всъщност (n) аз коментирам,че това с боксовете.. има ти нещо на тебе.. все си мислиш, че някой нещо прави с лошо.. прегледай се?

Що подскачаш като те посочат бе?
Какво това с боксовете?
Ти пък от къде ме познаваш, че да знаеш дори какво мисля?
Просто го казваш един вид с надсмешка..
Пък и в 5:30 като станеш и бъдеш адекватен...

Моля те, махни това 'прегледай се'.. звучи тъпо и ограничено.
Пък и не си точния човек, който може да ми каже какво да правя.
 
И искаш да кажеш че неси копирал ника LinkMania тези сървар фаилове и клиента ги има във гоогле преди време ги бях намерил..
А до колкото LinkMania беше най добрия сървар някога....
Моята оценка е 1/10 :x
 
Що подскачаш като те посочат бе?
Какво това с боксовете?
Ти пък от къде ме познаваш, че да знаеш дори какво мисля?
Просто го казваш един вид с надсмешка..
Пък и в 5:30 като станеш и бъдеш адекватен...

Моля те, махни това 'прегледай се'.. звучи тъпо и ограничено.
Пък и не си точния човек, който може да ми каже какво да правя.

Ами,мисля че мога да си дам мнението в тази тема по какъвто начин пожелая,защото всъщност точно това се иска от хората,видели сървъра. Това с боксовете го казах 2пъти тук,нямам намерение да се повтарям.
Не те познавам,но какво беше онова от твоя страна след като коментирах сървъра?
И надсмешка да е,както пише по-горе,не мисля че някъде из правилата пише "не коментирайте сървърите с надсмешка" или нещо от този тип
Това за адекватността не го разбрах,но се отнася до теб,предполагам..
Ако не искаш да се изразявам към теб с "прегледай се" и да ти говоря (в случая - пиша) на "бе" недей да ми правиш проблеми за коментара :) Надявам се да съм бил ясен,дотолкова че да разбереш какво искам да ти кажа.
 
ей тия новите са страшни, от скоро са тука и вече разцепват мрака
btw
Защо ги рекламирате тия сървъри като утре ще са офлайн?!?
Като пускате сървър 1во се уверете ,че е защитен до някаква степен(колкото ламерите да не ви хакват) ,пак после разпространявайте :)
 
Има ли значение отколко време съм във форума? 4месеца по-късно оттеб.. не знам к'ви тъпи сравнения правиш......