[AD] LinkManiaMu 97d Exp: 100x Drop: 80%

j0kera

New Member
Joined
Jan 3, 2010
Messages
62
Reaction score
8
Server: LinkMania Bulgaria
WebSite: LinkMania Bulgaria
Server is From: Bulgaria
Version: 97d+new s4 & s5 items and wings
Experience: 100x
Drops: 80%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: Off
Reset Lvl: 400
Reset Zen: 100 mil
Reset Points : 2000
Points Per Level: 1/10
Chaos Success rates: +10=10% ,
+11=10% , +12=10% , +13=10%

Items in shops: Box+1,2

Maximum Level: 400
Max Resets 999
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

COME PLIASE SERVER IS NEW SORRY BAD ENGLISH
 
Поне да не носеше това име.. И аз няма какво да кажа.. Толкова ли не можете да си измислите някакво име,не да копирате толкова тъпо.. Едното "Линк" не променя "Мания",или мислите,че като му поставите това име ще привлечете окото? Или не се усещате,че точно така ще насъберете много повече негативизъм?
 
Пределно ми е ясно,въпроса е да не се копират така гадно имена на стари,известни сървъри.. Пък грам не ме е*е (с извинение) дали ще му се задържи сървъра или не ;)
 
Чакайте малко живеем в свободна държава това че преди време е имало Man1a сървар незначи че никога в някое име неможе да се сложи Mania....замислете се малко и тогава пишете коментари относно името на сървара..

приятна вечер..
 
В случая става въпрос за mumania, a не Man1a...
 
В случая става въпрос за mumania, a не Man1a...

а този да не пише случайно MuMania??? и ко ако си кръстя сървара ExcMania да не значи че е MuMania....няма какво да споря това ващо е от побертета
 
Прав си,може да съм в пОбертета, но мисля, че няма какво повече да коментирам относно сървАра, а и мисля "че СЕ пише случайно МуМания".. Пубер съм,приятелю,но мисля че съм на мааааалко по-високо интелектуално ниво оттеб :) така че годините ти отгоре на моите са една изгубена кауза...
 
Прав си,може да съм в пОбертета, но мисля, че няма какво повече да коментирам относно сървАра, а и мисля "че СЕ пише случайно МуМания".. Пубер съм,приятелю,но мисля че съм на мааааалко по-високо интелектуално ниво оттеб :) така че годините ти отгоре на моите са една изгубена кауза...

Радвам се за теб неможе всички да са умни;)
 
Радвам се за теб неможе всички да са умни;)

То въпроса не е да се радваш за мен, а да се позамислиш върху самия себе си.. Но кой съм аз, че да ти казвам какво да правиш :)
 
Nee mumania a LinkMania Bulgaria prosto mi e promeneno zaglavieto server ima beshe mi sprql nete prosto
 
детса радост кал в ушите :D:
 
по-скоро детска радост - бенгалски огън. :D
 
детска радост куклен театър...
 
dude linkmania it's a great server on RO ... don't be a plagiarist !