[Release] LegendaryMu WebSite

enduwe

New Member
Joined
Jun 26, 2012
Messages
260
Reaction score
57
UPDATE:

Images: 1
6042952o.jpg


Images: 2
6042958V.jpg


Downloand: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
 
Last edited:
Мисля да го пробвам и ще вида.
____________________________

Видях бива сайта според мене.

Да добавя само ако някоой ще го слага трябва да промени нещо >>> То се намира във config.php
PHP:
<?php
$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$time = date("l dS of F Y h:i:s A");
$script = $_SERVER[PATH_TRANSLATED];
$fp = fopen ("C:/MuServer/[WEB]SQL_Injection.txt", "a+");

Където е D:/MuServer/[WEB]SQL_Injection.txt трябва да напишете къде ви е сървар папката При тебе сиг е D но при мене е в С и трябва да го сменя на С:/MuServer/[WEB]SQL_Injection.txt и така сайта нямам проблеми.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hungruan and enduwe
човека решил да сподели сайт с вас, а не да ви го продава малко от малко ценете на хората труда и на мен не ми хареса но всеки има различен вкус ...
Endurance ако постнеш сегашния ти сайт тои е 10/10 или ми го дадеш в скайп, той по ме кефи :) ^^
 
човека решил да сподели сайт с вас, а не да ви го продава малко от малко ценете на хората труда и на мен не ми хареса но всеки има различен вкус ...
Endurance ако постнеш сегашния ти сайт тои е 10/10 или ми го дадеш в скайп, той по ме кефи :) ^^

А той оцени ли файловете,който съм дал ?Изтегли ли ги да ги пробва,че да си дава оценката ??? МАЛКО УВАЖЕНИЕ ИМА ЛИ ? ;)
 
А той оцени ли файловете,който съм дал ?Изтегли ли ги да ги пробва,че да си дава оценката ??? МАЛКО УВАЖЕНИЕ ИМА ЛИ ? ;)

Е бива ти да си кракнал файловете за да искаш уважение, но ти само си ги Release.

Според мен тези са мн по добри от твоя Release:

http://darksteam.net/releases/[release]-titanstech-11-11-82-full-gs-gs_cs-15414.html

бил съм с тях тествал съм ги! сега го няма линка но ще го кача.
 
Е бива ти да си кракнал файловете за да искаш уважение, но ти само си ги Release.

Според мен тези са мн по добри от твоя Release:

http://darksteam.net/releases/[release]-titanstech-11-11-82-full-gs-gs_cs-15414.html

бил съм с тях тествал съм ги! сега го няма линка но ще го кача.

Няма значение,важното е че съм ги намерил и съм ги споделил,а не да ми вика сух и т.н :)
 
човека решил да сподели сайт с вас, а не да ви го продава малко от малко ценете на хората труда и на мен не ми хареса но всеки има различен вкус ...
Endurance ако постнеш сегашния ти сайт тои е 10/10 или ми го дадеш в скайп, той по ме кефи :) ^^


ще ти го дам нямаш дерт ;)
 
  • Like
Reactions: Heil-Hitler
Моля да дадете нов линк за сваляне :)