[AD] KnightMu 98r Exp: 150x Drop: 30%

KnightMU

New Member
Joined
Aug 11, 2011
Messages
28
Reaction score
1

Добре дошли,

Скъпи играчи този път наистина се пострахме да направим един хубав,защитен и интересен за игра MuOnline сървър !
Бъговете са изчистени на 99%, добавени са нови итеми(Baphomet Set(bk),Chaos Set(SM),Nature(Elf),Lycantropus Set,Steel Emperor(blade),Chaos Iron Staff(staff),Scorpion Bow )сървърът е защитен до колкото е възможно.
Новите оръжия и сетове се падат от бокс +4.
Всеки, който открие нередност от страна на друг играч и предостави доказателство на някой от администраторите ще получи награда !
ВАЖНО: Събота и неделя опита ще бъде 190х !!!!

KnightMU-Official Bulgarian Server !

Сървър информация:

- Server Name: KnightMU
- Version: 98r
- Server is from: Bulgaria
- Experience: 150x
- Item drop: 30%
- Monster HP: 0%
- Points per level: 5/7
- Maximum Points: 32,767
- Reset: From the site
- Reset cost: 10mln. 2rr=20mln... Zen
- Maximum level: 350
- Level for reset: 350
- Points per Reset: Reset
- Maximum resets: 190
- Minimum level for delete Hero: 40
- Minimum level for create Guild: 220
- PK Clear: From the site
- PK Clear cost: 10000000 Zen for a murder
- Clear Inventory: Yes
- Clear Spells: Yes
- Clear Stats: Yes
- Jewel Of Soul success: 45%
- Jewel Of Soul success + Luck: 70%
- Jewel Of Life success: 75%
- Item +10 success: 50%
- Item +11 success: 45%
- Blood Castle Event - every 1 hour(s)
- Devil Square Event - every 2 hour(s)
- Golden Dragon Invasion - every 3 hour(s)
KnightMU-Official Bulgarian Server !
 
Last edited:
Обмисляме да намалим опита на 20-30х :)
 
Дракона не върви за версията ,но си се постарал :) Браво - 10 /10
 
мерси за положителния коментар :)
тия дни ще направим някои много интересни ъпдейти и се надяваме да се събират хора вече...
 
с тоя вирус в клиента слабо да го играя ;)
 
с тоя вирус в клиента слабо да го играя ;)

Още един недоносен , олигофрен. Тъпи притялю , след като не си запознат със фразите като "пакване" и "спиране на антивирусната" и "декативиране на пакнати файлове , от антивирусната" въобще не си прави , трудът да пишеш малоумните ти коментари.
 
Още един недоносен , олигофрен. Тъпи притялю , след като не си запознат със фразите като "пакване" и "спиране на антивирусната" и "декативиране на пакнати файлове , от антивирусната" въобще не си прави , трудът да пишеш малоумните ти коментари.
Педерас такъф, launcher-a е заразен с вируса Neshta, който преибава всички останали .ехе-та. Мери си прикаските следващия път смешник. Аз ли несъм запознат с пакване и etc :D
Виж сам за какво ти говоря шибан
http://www.virustotal.com/file-scan...f2ac85b22385a18ec4eafeeb659f918b2d-1232009284
 
Last edited:
не ме кефи http://www.knightmu.eu/images/bc.png иначе другото ме радва.
Успех за напред.
btw и аз имах сървър с това име само където не съм купувал домейн бях с no-ip.
9/10 за сървъра. (винаги има как по-добре)
 
  • Like
Reactions: bacardi
Педерас такъф, launcher-a е заразен с вируса Neshta, който преибава всички останали .ехе-та. Мери си прикаските следващия път смешник. Аз ли несъм запознат с пакване и etc :D
Виж сам за какво ти говоря шибан
VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

Щом има вируси не го играй, какъв е проблема? малко по тихо ако обичаш:)
EDIT: 5/10 Направете нещо по различно, само като видя сайта ми става ясно :)
 
Ако се нуждаеш от админ пиши ми на ЛС или скайп, :) всеки ден че правя евенти.
 
Педерас такъф, launcher-a е заразен с вируса Neshta, който преибава всички останали .ехе-та. Мери си прикаските следващия път смешник. Аз ли несъм запознат с пакване и etc :D
Виж сам за какво ти говоря шибан
VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner


Хем селянин,хем неграмотен :D . Май си оставен , на произвола на съдбата а? И за това си толкова НЕДЕГРАДИРАЛ ПУБЕР.

Да ти обесня , показва ти вирус , защото явно си прекалено глупав за да може да си оправиш , антивирусната . И за да не ти " преибава " , всички останали exe-та , просто си хвърли щайбата ;) .

П.С : От една седмица във форума , и пишката си , не може да дигне но много знаеш ?
 
несъм от 1 седмица, от повече от 2 години съм тук. Неползвам антивирусна и неказвам, че съм тръгнал да го играя просто исках да видя дали нарочно ми е пратил main.exe-то за да ме зарази или наистина не е знаел. Явно наистина не е знаел....

"хем неграмотен "
несъди по писането ми в интернет грамотността ми. Нито пиша някакъф документ нито нещо важно, важното е да си ме разбрал нали :)
 
Окей :) . Виждаш че нещата , могата да се обсъдят , спокойно без обиди нали :) ? (handshake) ?>