[k] почивай в мир

Status
Not open for further replies.
денка разбирам ама ся тука тфа да не ти е погребална агенция :mad:
 
awe pedal kak moje da ka4va6 takiva ne6ta we :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: razrevah se we pedal :mad: mahaite q taq tema !
 
  • Like
Reactions: Bethoven
1-во на тва не му е тука мястото!!!

awe pedal kak moje da ka4va6 takiva ne6ta we :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: razrevah se we pedal :mad: mahaite q taq tema !

2-ро лапенце ти не се ли научи да пишеш на кирилица а? и от къф зор ще псуваш а?
 
който се е разревал да ми яде хуя с сълзи на очите

п.с. нищо лично просто мраза тъпи емовци кат тоя умрелия шмайзер,
тъй, че режете си вените и изобщо не ми се правете на нещастни...
другите хора не ги интересува ваще тъпи депресантски истории.
 
  • Like
Reactions: Bethoven
пише се r.i.p.
и я напиши от кво е умрял ?
 
xaxaxa lisko напрао ги застреля (nqh)
 
тои ми каза(денката) .. сложил си е една торба на главата и е пуснал газ от газова бутилка демек отровил са е не са ебавам ;)
 
Last edited:
LiskO недей говори така за момчето.. кофти е ..........
 
Еми за т'ва... е тъпо да си тъпо емо... :D Смърт за комплексираните, депресираните ЕМОТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (crazy) :busted_cop: :death:
 
Майкави да еба шибани педали кво кьт е емо бе на ли е човек супер пич си беше тва че не знаете какво е да сте на мойто място или на другите му фр-та хич не ми дремише какьв е НА ЛИ Е ЧОВЕК БЕ -unknown- ако твой близак умре да ли ще ти е хубаво .. и ще ти пука какьв е бил кажи бе циганин недьгав ей такива като теб заслужават да мрат а не като него!
 
тва че сте на 15-16 а сте акьл за 5 годишен не е мой проблем незнаете какво е да умре ваш близак или приятел
 
добре момчета r.i.p за пича но не му е тук мястото ...
 
Am 4etoh za tva mom4e slojilo si na glavata nailon i si pusnalo gas.....Da po4iva v mir no se pak darksteam ne e pogrebalna agencia ....Zatova ima tolkova upreci....

P.S: Iztriite temata..........
 
и... защо се е самоубил?
 
незнам .. тва никога не сьм смятал че ще направи такава глупост
 
Status
Not open for further replies.