[AD] iPlayMu 97d99i Exp: 80x Drop: 75%

Успех! Ще се пробва!

@eraser , приятел я вземи малко да се успокоиш.Какво проспериране , какви глупости , я слез на земята играем някаква си игра..Заплахи и чудесии , сървър нямал да има човека , не знам какво нямал да има , такива като тебе са ми пределно ясни , човек с комплекси , който си няма друга работа освен да се заяжда с хората и да се гаври с труда им. Поздрави от Кърджали за "СО"
 
Last edited:
Успех! Ще се пробва!

@eraser , приятел я вземи малко да се успокоиш.Какво проспериране , какви глупости , я слез на земята играем някаква си игра..Заплахи и чудесии , сървър нямал да има човека , не знам какво нямал да има , такива като тебе са ми пределно ясни , човек с комплекси , който си няма друга работа освен да се заяжда с хората и да се гаври с труда им. Поздрави от Кърджали за "СО"

Струва ми се че коментара ти бе излишен то който е трябвало да го разбере го е разбрал ...
 
Успех! Ще се пробва!

@eraser , приятел я вземи малко да се успокоиш.Какво проспериране , какви глупости , я слез на земята играем някаква си игра..Заплахи и чудесии , сървър нямал да има човека , не знам какво нямал да има , такива като тебе са ми пределно ясни , човек с комплекси , който си няма друга работа освен да се заяжда с хората и да се гаври с труда им. Поздрави от Кърджали за "СО"

Goody , момче ако се замислиш правилно човека ви говори в права гледна точна , защото не искаш да се захваща за вас говори самата истина . Това че не разбираш и да се направиш на интересен показва колко си жалък защото ако Er@seR се захване с вас вярно , че няма да ви провърви , но не е такъв затова внимавай какво говориш и как се държиш.
НО ТАКИВА СТЕ СИ ОБИЧАТЕ ДА ГОВОРИТЕ БЕЗ ДА ЗНАЕТЕ ЧОВЕКА КОЙТО СЕДИ ОТ ДРУГАТА СТРАНА И КАКВО СЕ ЗАНИМАВА И ПРАВИ ( НЕ СИ СТРУВА НЕРВИТЕ И ПРОСТОТИИТЕ ОТ ВАША СТРАНА )
 
Аз нямам нищо общо с iplay. Просто ме подразни коментара на момчето от Анонимните. Дори не съм се вглеждал в думите му , просто на първо четене ми прозвуча някак си превзето. В крайна сметка играем някаква си игра , пичове - малко по - спокойно. А иначе ми е все едно кой с какво се занимава и прави - аз си правя кефа като играя някаква игричка в свободното време , явно вие го имате за нещо повече от игра и вкарвате допълнителни чувства и усилия.Все едно , и не знам защо нападаш мен , след като неговият коментар е супер груб и директен , да не споменавам и обиден , към мен и е нормално да напиша нещо подобно. Не знам , тука явно се държите за чурките и си помагате един друг - няма проблеми , живи и здрави.Айде със здраве и успех там с хакването ли каквото правите на бедните хорица , дето се опитват да ми правят кефа.
 
Официален старт на сървъра е 1 Март от 20:00 - Българско време. Промени върху старта може да намерите: ТУК
 
Здравей, имам някакъв проблем с сайта - не ми го отваря.. пробвах от телефона от там го отваря.
 
Клиента вече е качен, може да го изтеглите от ТУК

Остават 2 дена до Grand Opening.

До колкото разбрах, някой хора имат проблеми с отварянето на сайта и това става от Google Chrome. С всеки друг browser нямат проблеми.

за проблеми на скайп: support.iplaymu
 
Last edited:
Здравей, имам някакъв проблем с сайта - не ми го отваря.. пробвах от телефона от там го отваря.
EDIT : С InternetExplorer го отвори (rock)(rock)
 
Трябва да оправиш този проблем за сайта, повече хора използват в днешно време Google Chrome! Успех
10/10

EDIT: На мен дори и от Internet Explorer не ми го отваря ... няма да прогресира!
 
Last edited:
Някой за парти при старта ? :D
 
Last edited:
Трябва да оправиш този проблем за сайта, повече хора използват в днешно време Google Chrome! Успех
10/10

EDIT: На мен дори и от Internet Explorer не ми го отваря ... няма да прогресира!
Как да го оправи като е тотална манджа с грозде този сайт има от всички системи наблъскано в него ... Предполагам че използват нещо за детекция на браузърите (което уж ги защитава от атаки) което е..е работата.
 
Last edited:
Издирвам хората от партито на Buffy ако някой се познае да пише
 
Last edited:
Няма сайт..
Мозила,Хром,Експлорер не.. нищо не зарежда....... :)
 
Няма сайт..
Мозила,Хром,Експлорер не.. нищо не зарежда....... :)

Всичко ми зарежда.
 
сайта им работи прекрасно, но имат твърде много редирекций ако не ви отваря сайта изчистете бизквитките на браузарът си и гарантирам, че ще го подкарате с всеки един уеб браузар.
 
  • Like
Reactions: iPlayMu
ако не ви отваря сайта изчистете бизквитките на браузарът си и гарантирам, че ще го подкарате с всеки един уеб браузар.

На няколко човека се оправи проблема. След като си изчистите бисквитите, отворете браусера на ново.

Благодаря на BlackMu.
 
Защо ли имам странното предчувствие, че и в 20:00 няма да е онлайн. Сега и форума е офф :)
 
Почти за час беше онлайн...
 
Last edited: