Iphone клонинги

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здравейте. Може ли някой да ми каже по колко лева струват клонингите на iphone с 2 сим карти които са и колко тънки са?

Не ми трябват мнения от сорта "Китайски боклук" "Не струват" и т.н.
 
мисля че са от 300 до 800 :)
 
Зависи до колко е запазена репликата. Максимум за такива съм виждала 280 - чисто нов, но без гаранция. Обикновено за китайските дубликати никой няма да ти даде гаранция по разбираеми причини. :) Погледни тук, също така разгледай по другите сайтове и други оферти от търговци. За официалните магазини за мобилни телефони (като 2be, globul, м-свят...) не съм сигурна, че продават реплики. Едит: Защо ти е копие, като можеш да си вземеш оригинал? Естествено, ще е малко по-солено, но поне ше си сигурен в това, което купуваш! :)
 
Уооу 300 лева. Аз очаквах да са към 200-230...

То не си заслужава направо. Аз за 350 лева ще си взема N82...

Сигурни ли сте, че цените са такива? В чужди сайтове гледам 60-80$.

@Putence не ми трябва хубав телефон. Трябва ми тънък телефон на ниска цена. Тъч скрийна големия дисплей и 2та сима са голям +.
 
New Препоръчвам ти н85 нокиа аз ще си зимам сега ;)
 
500 лева за дебел и не много специален телефон. как разбра, че е добър като все още не си си го купил? :)

и 250 ми се вижда много за телефон с много ограничени възможности.

като гледам цените май ще пропусна.
 
Ако имаш възможност си вземи направо iphone, обаче от чужбина. В Америка струва 100$ + да ти го разкодират. Друг факт - в Германия го дават безплатно ако подпишеш договор с мобилен оператор (не знам точно кой), но естествено за нас българите не е оферта.
 
абе пак излиза по 500 лева. нямам възможност за толкова скъпи покупки. ако добавя 150-200 лева ще си взема един стабилен лаптоп.

а тези договори са такава измама, че не ми се говори за тях. :)
 
земи си самсунг някаф аз ся сам с д500 и сам доволен :)
 
абе пак излиза по 500 лева. нямам възможност за толкова скъпи покупки. ако добавя 150-200 лева ще си взема един стабилен лаптоп.

а тези договори са такава измама, че не ми се говори за тях. :)

няма да излезне 500 а най-много 300-350 лв. не ти говоря празни приказки, а ти казвам как седят точно нещата, защото едно приятелче си взе преди 2 месеца от там. колкото до този с договора - прав си... има уловки, а и като живееш в българия не ти е оферта.
 
Клонинг директно от китайски сайт е 100 лева, но не си заслужава няма нищо общо с Iphone освен на външен вид. Ето ТУК можеш да си потърсиш изгоден Iphone
 
Last edited:
newguy ,мога да ти кажа,че "репликата" ,която произвеждат ирландците се води до 99% дубликат ! Един приятел е с реплика на N96 и докато не ми го каза аз не можех да открия разликата...
 
ако имаш възможност си вземи направо iphone, обаче от чужбина. в америка струва 100$ + да ти го разкодират. друг факт - в германия го дават безплатно ако подпишеш договор с мобилен оператор (не знам точно кой), но естествено за нас българите не е оферта.
разкодирането лесна работа ще дам на някой приятел да го направи ама може ли да се поръча без договор с доставка до българия?
 
разкодирането лесна работа ще дам на някой приятел да го направи ама може ли да се поръча без договор с доставка до българия?

Може много ясно!