[Guide] Install WebShop

Help me ı run installed web shop, but I am logining I dont dee items on characters inventory
 
сшопа си върви по вода даже го правя за пръв път тва и ми се получиха смс и сичко ! кефиш ма брат (97b+99i)
 
Last edited:
what do i type in my browser when i need to install this because i have tryied the 1 thats been posted nothing comes up ?
 
Абе правя всичко както е описано и не ми дава итемите в webshopa .. как да ги оправя ?
 
Значи правя си db в MuOnline/Tables на име WebShop Вьвеждам ей тези имена id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLevel,default_durability,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl и не се аддват всички итеми защо така ..
 
webshop>install>create_proc.sql,create_tables.sql,webshop.sql
To
Querry Analizer>MuOnline
 
е инсталирах го НО когато тръгна да си въвеждам акаунта и паролата и излиза Account Does not Exist
< Try again >
А ги въвеждам правилно!

ЕДИТ:Оправих се сложих друг уебшоп но ся пък не ми дава итемите!
No items found in this category
 
Last edited:
добре защо не става е.. :( пробвам се да си адна кредити от manage credits и не става пиша някакво произволно число давам конфирм и ми излиза current credit balance is 0 ..... :(
 
някои можели да ми даде WebShop за с3 еп1 ???
 
Някой знае ли защо не мога да си добавя кредити с смс-а, пише ми че няма такъв акаунт.
дали е защото не се регнах в Мобио ами ввъв Фортумо..

edit:
Инсталирах на ново таблиците и уебшопа и се оправи, не разбрах от къде доде грешката..
 
Last edited:
Ето още един проблем ми излезе в прикачената картинка.

Горното трябва да е адамантин маска, ако изтрия цялата таблица и ръчно оправя кода за query и го изпълня на ново дали ще се прецака нещо. Или има и някакъв друг начин?
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    100.7 KB · Views: 126
Ето още един проблем ми излезе в прикачената картинка.

Горното трябва да е адамантин маска, ако изтрия цялата таблица и ръчно оправя кода за query и го изпълня на ново дали ще се прецака нещо. Или има и някакъв друг начин?

Всичко това зависи от скрипта който си въвел в QA за webshop.sql говоря ;)
сега за да го оправиш влизаш като администратор на уеб магазина и редактираш ръчно самичак без да те мързи нали :) и всичко ще се оправи
 
Last edited:
Ама аз го пробвах това, не мога да едитвам, като дам CHANGE ITEM SETTINGS нищо не става, все едно не го щтраквам.. :(
 
Слагам всичко и Ок. но като се опитам да влезна с Уеба с мой акаунт дава..

Essa ACC nao existe
< Tente novamente >
 
Nqkoi ako moje da mi pomogne.Blagodarq.

Warning: mssql_connect() [function.mssql-connect]: Unable to connect to server: 192.168.1.30 in C:\AppServ\www\webshop\install\index.php on line 24
A Conntection With The Server Cannot Be Established, please check your settings at wshcfg.inc!

v php.ini sum go aktivirul.
 
Last edited:
Във файла wshconf.php всичко ли си попълнил както трябва.Добавил ли си сичко в Query Analyzer oт папка инстал.Погледни всичко внимателно ако има други проблеми пиши пак в темата :).
 
Аз пък имам проблем нещо неми зарежда инстала..?
Първия проблем ми се оправи,но сега като смених Уеба.. на сезон 4 съм идей?
 
Nestava , proverih sichko ,y nemoje da trugne.
 
Пичове защо когато направя всичко пише No items found in this category
Добавил съм всичко къде греша?