[AD] InsaneMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 50%

1) ADMLN
2) It is prohibited by the rules? answer - no
3) I didn't tell to anybody that i'm staff or something like that


1. presentation for admin is strictly prohibited
2. names similar to those of the team are also prohibited
 
Човек, сайтът е пълен с вируси, а играта спира през 30 мин. Ще се решава ли проблемът, за да знам дали да си губя времето.
 
1. presentation for admin is strictly prohibited
2. names similar to those of the team are also prohibited

Where do you read that? as i said - it is not prohibited by the rules of server.
And i didn't do nothing like a "presentation for admin"


# Забраняава се споренето / просенето или изнудването на Админи и Гейм Мастъри.

1) Наказание - Предупреждение за бан 33%
2) Наказание - Предупреждение за бан 66%
3) Наказание - Бан за 7 дни !

# 3абранява се преченето / развалянето на евент!

1) Наказание - Бан за 1 ден !

# Забранява се ползването на всякакви програми/пачове/хакове или бъгове на играта!

1) Наказание - Бан на всички герои!

# Забранява се споделянето на всякакви лични данни с други потребители!

1) Правите го на ваша отговорност ! Загубени пароли/акаунти не се връщат !!!

# Забраняава се псуване / обиждане на /POST или на друго място.

1) Наказание - Предупреждение 33%.
2) Наказание - Бан на герой.

# Строго се забраняава рекламирането на всякакви видове сайтове/сървъри!
1) Наказание - Бан на акаунт / герой
 
Last edited:
Какво стана сега? През деня няма сървър вечер има .....
 
кога ще го пускате ако го пуснете въобще ?
 
И ето пак , прибирам се от работа решавам да поцъкам и сървър оф-лине ???
ще има ли ден в който да работи сървъра без да спира !!!! :mad:
 
закупихме домейн утре ще бъде пуснат с него ще инсталираме и безплатната версия на CloudFlare за сега а след това ще видим и ако се налага ще закупим и отделни защити против тази напаст от доставчиците.


Добре пич уж давате пари и не разбирам вечер само цъкам но тия тъпи сървъри , как постоянно са онлине "Shano"/Legendary" а вие не сте а те са пълни бози ... Това не мога да разбера. Уния пуми са онлайн а вие , къде сме се зарибили да цъкаме при вас се нещо излиза...
 
ауе майнак имаш си файл в Дата с име badsyntax и кат не искаш да се пишат админ и т.н ги адваш там кат забранени уе деба мааму и ко го банваш кат не ти харесва му смени никнейма просто и си направи един герой в твоя ацц с същото име за да не го ползва пак шматко, cloudflare слагай по-бързо и си сложи по-хубав лаунчер за да не вадят чаааак толкова лесно ип-то и порта ламерите за да не те флудят
 
Last edited:
Добре пич уж давате пари и не разбирам вечер само цъкам но тия тъпи сървъри , как постоянно са онлине "Shano"/Legendary" а вие не сте а те са пълни бози ... Това не мога да разбера. Уния пуми са онлайн а вие , къде сме се зарибили да цъкаме при вас се нещо излиза...

ти го каза тези бози са постоянно онлайн защото не ги играе никой, следователно кой има полза от тяхното спиране, НИКОЙ!
 
кога ще пускате сървъра ?
 
ауе майнак имаш си файл в Дата с име badsyntax и кат не искаш да се пишат админ и т.н ги адваш там кат забранени уе деба мааму и ко го банваш кат не ти харесва му смени никнейма просто и си направи един герой в твоя ацц с същото име за да не го ползва пак шматко, cloudflare слагай по-бързо и си сложи по-хубав лаунчер за да не вадят чаааак толкова лесно ип-то и порта ламерите за да не те флудят

1-во не ми пиши така говори единствено зле за теб.
2-ро CloudFlare не предпазва флоод атаките са ни големи.
3-то ипто и порта се намират най-лесно и не се флооди чрез порта които ни е в лаунчъра.
 
Няма спасение от това момчета !!!
 
Бляк му, като се правиш на големия шеф нищо хубаво няма да видиш от другите и докато не научиш тоя урок ще има кой да ти прецаква труда
 
Значи не ги разбирам тия хора. Админ си първо пуснали сте "Worm" добре следва 1 нещо , което забелязах никъде не бяхте го отразили имате сайт а не го ползвате. 2 Ако искате мога да кача 1 2 снимки на Главният Администратор , който ми вика , че съм пълнил сървъра с итеми от "Worm" а даже аз , който го бия с бъф пада след 15/20 минути и прочие и процента на екселент итем е нищожен , той ми заяви ПЪЛНЯ СЪРПАВА ....
Та иначе "Worma" за , какво е пуснат ако не за друго?
П.С Цитирам админа.

Admin : q stafa
Admin : stiga si go bil
Admin : toq worm
Admin : Sh s napulnesh s itemi
StronHold : em ko da praq

Факт объркал съм си ника но , както и да е въпроса е до админа , колкото мута съм играл има правила не си давайте гм/админ паролата на никой било то брат/сестра или каквото и да било то приятел/семейство правата се дават на теб или на даден човек. Ако греша ме поправете? Ако искате снимка няма проблем :)
 
Last edited:
уорма беше пуснат от самото начало на сървъра, колкото до това което е искал да ти каже този админ е, че грешката е в нас защото времето за възраждане не е било променяно. По-късно днес ще го наглася както трябва да е и ще го пусна.
 
Може ли някаква връзка с вас , че стана проблем ....