[AD] InsaneMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 50%

Пич муто е добро ако намекваш , че аз го хаквам няма , как нито разбирам , как се прави му нито от програми и т.н.т за хакване и даже не ми се занимава да чета и прочие , как да хаквам мута. Или се играе или се трие при мене :) Лично ми харесва версията харесва ми , как са го измисли ли за , какво да искам да го хаквам примерно? Няма фулл итеми няма макс статс идеално е за "фънка" :) Пак си помисли да ли съм аз :)
 
Пич муто е добро ако намекваш , че аз го хаквам няма , как нито разбирам , как се прави му нито от програми и т.н.т за хакване и даже не ми се занимава да чета и прочие , как да хаквам мута. Или се играе или се трие при мене :) Лично ми харесва версията харесва ми , как са го измисли ли за , какво да искам да го хаквам примерно? Няма фулл итеми няма макс статс идеално е за "фънка" :) Пак си помисли да ли съм аз :)


Не мислиш ли ,че някой хора ги дразни факта че като спре сървара точно след 30 секунди ти си кацнал да спамиш? (tmi)
 
for another one time u showed what a big kid u are @StrongHold
u atack all server and u wish ur shit server got more kids that donate and u get some money.... learn to be fair and let new players take any change...cant be all the world around u get some life Child
 
for another one time u showed what a big kid u are @StrongHold
u atack all server and u wish ur shit server got more kids that donate and u get some money.... learn to be fair and let new players take any change...cant be all the world around u get some life Child

Thenks :*
 
Ще бъде закупен домейн тия дни и ще инсталираме CloudFlare до колкото пази и то ще е по-добре от нищо.
 
любимия ми тип сървъри жалко ,че хейтърите не спят :( успех !!!
 
Аз нищо не съм казал марио. Казах , че ме радва и мене тая версия така подбрана без фулл предмети няма макс статс перфе :) А за уния идиотщини 99б пак си заставам зад думите идиотщини са за мене. :) 10/10 е за сега тук приятна игра :)
 
Ако някой знае варианти за предпазване от Flood-a сме отворени за всякакви съвети защото така като гледам не ни оставят на мира.
 
Last edited:
StrongHold нямам нищо против никой просто поради тази причина аз се отказах да се занимавам с това :) защото на някой не им харесваше ,че се прави нещо различно ... По отношение с флууда няма спасение принципно . Но има начини но трябва да се вкарат малко кинти в външни хостове ...
 
EI TIQ KELESHI DETO FLOODQT MU TO SHTE GI NABARAM I SHTE IM RAZBIQ ZUBITE :mad: HORATA EDNO MU PUSNAXA DOBRO VSEKI ZAVIJDA I GLEDA DA HAKVAT AI SHE VI EBA V KELESHITE UMRELI !!!!! TO IMA GOSPOD GLEDA jalkari
 
закупихме домейн утре ще бъде пуснат с него ще инсталираме и безплатната версия на CloudFlare за сега а след това ще видим и ако се налага ще закупим и отделни защити против тази напаст от доставчиците.
 
Ако някой знае варианти за предпазване от Flood-a сме отворени за всякакви съвети защото така като гледам не ни оставят на мира.

Прати ми логовете от стената/защитата, или каквито логове имаш от атаките( с IP адреси ),
за да направя един "Черен списък", и да ги пратя да си лягат децата.

...
 
Last edited:
Прати ми логовете от стената/защитата, или каквито логове имаш от атаките( с IP адреси ),
за да направя един "Черен списък", и да ги пратя да си лягат децата.




Мерси за сканирането, а до това как го е прихванал и как съществува още, хиляда пъти му казах да не инсталира всяка програма която намери "против флоод" ще го изчистя днеска (y)
 
Last edited:
Аз съм го сложил в моята страница в файс :)
 
  • Like
Reactions: BlackMu
Server is: ONLINE !

Server Information:

Име на сървъра: InsaneMu

Максимален левел: 350
Ресет левел: 350
Точки на левел: BK|SM|ELF| - 5 , DL|MG -7
Абе Да 97D С DL Това трябва да се види :D
 
Ban for nothing...
WTF?
I did not violate the server rules

image.png
 
Bullshit... find him as you want...
Ban for nothing and didn't give contacts of staff, who banned my character

I'M LEAVING THIS SERVER - SO STUPID STAFF AS I SAW EVER
image.png


P.S: u can block my acc vskut for nothing too



--------------------

One more.....
image.png
 
Last edited:
Bullshit... find him as you want...
Ban for nothing and didn't give contacts of staff, who banned my character

I'M LEAVING THIS SERVER - SO STUPID STAFF AS I SAW EVER
image.png


P.S: u can block my acc vskut for nothing too



--------------------

One more.....
image.png

Nickname : ADMIN