[AD] iNNFERFiRE REAlM

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
Ip 212.233.231.180 най играните карти дедъст2 инферно и други знаете ги дъст набират се админи ;] Массиве ;]
 
защо трябва да опетняваш името на най-добрият български цс отбор немога да разбера... ако беше техен сървър щеше да има хора а като влезнах май-май нито 1 нямаше... и пак те пираш що трябва да им петниш името?
 
защотото от тоя род лапета искът да станат известни да лъжът по-глупавите лапенца да влизът в сървъра "оллеле майко това е на инерфайър сървъра .. ооо аз влизъм" човечето иска това да чуе...
1.во нит сайт имате (не е задължително де)
2.ро не е 24/7
3.то няма хора
4.кфо да играя в него?
 
ReD я па като те знам тебе... Хуа хуа А м/у IF си имат DM сървър (поне преди 2-3 месеца като го пуснаха съм играл)...
 
Данте и редскул абе май ви сърбат гъзовете и се чудите кой да ви почеши?! Ако това е проблема елате аз ще ви почеша много нежно. Относно името ти май си некав средностатистически мръшляк от село бръшляница. На мен така ми се струва данте. Тва че най добрия отбор в бг се казва така не значи че тва име никой и никога няма да го ползва. Вземи отиди на психиатър и тогава ми лафи кой петнял и кой не името и такива му глупости. Относно редбул абе ламя мислиш ли ще горя от желание да дойдеш и да играеш? Ти кой си бе че не разбрах. Вари играй дето искаш леблибийо такава. Аман от трактористи ....
 
Данте и редскул абе май ви сърбат гъзовете и се чудите кой да ви почеши?! Ако това е проблема елате аз ще ви почеша много нежно. Относно името ти май си некав средностатистически мръшляк от село бръшляница. На мен така ми се струва данте. Тва че най добрия отбор в бг се казва така не значи че тва име никой и никога няма да го ползва. Вземи отиди на психиатър и тогава ми лафи кой петнял и кой не името и такива му глупости. Относно редбул абе ламя мислиш ли ще горя от желание да дойдеш и да играеш? Ти кой си бе че не разбрах. Вари играй дето искаш леблибийо такава. Аман от трактористи ....

Нямаш право така да ме обсъждате.. Не съм Тракторист и секи има правото да греши и не съм редбул не ми зяпай много АКО ОБИЧАШ да сме любезни