[Release] Ice Fenrir Sword

Т'ва го виждам за първи път и много ще се радвам ако не виждам такива повече ;) 1/10
 
5/5 :) Защото малко си разбъркал скина трябваше го оформиш :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
пф как пък ти е дошло на акъла да направиш такова нещо :D: тфа става за скин на обикновенния червен фенрир да си изглежда по як ама за суорд направо абсурд 1/10 за труда :):
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Много яко ще е ако замества Реед Тиегер защото цветът е готин за труда 6/10 :)
 
готин е, но за оръжие :х 6/10 за труда и може да го заместиш с някой от другите (чрвен, син, златен) аа и да не седи като стъклен и прозрачен а да е запълнен ;)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
хич не ми харесва за оръжие но ако можеш да го направиш примерно за конче или динорад че да става и за 97d+99i ще ме кефи повече :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
хич не ми харесва за оръжие но ако можеш да го направиш примерно за конче или динорад че да става и за 97d+99i ще ме кефи повече :)
И аз това искам ама като преобиколих целия форум няма урок как да стане :D: щото много ме кефи 99д+99и ама като няма тигър а само от тези гадни кончета се дразня :D:
 
И аз това искам ама като преобиколих целия форум няма урок как да стане :D: щото много ме кефи 99д+99и ама като няма тигър а само от тези гадни кончета се дразня :D:

Аз мога да помогна ;)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™